Ako znížiť vysoký cholesterol

MedvedikM

Uzivanie obycajneho Bkomplexu v tabletkach denne mi znizilo cholesterol z vyse 7 nieco na 4 nieco v priebehu len par mesiacov. Uzivala som v tom case HAK, to bola aj pricina, preco som ho mala zvyseny.

mjanik

vyše 80% cholesterolu vyrába pečeň.Preto špatná pečeň-špatný cholesterol.Dobre liečiteľné akupunktúrou

CHios

Lieky na vysoký cholesterol naozaj nie sú vhodnou voľbou, pretože so sebou nesú mnohé negatívne vedľajšie účinky. Ja odporúčam držať sa rád z tohto článku: akonacholesterol.sk zmena stravy, zaviesť nielen pravidelný pohyb, ale naladiť sa aj na celkový zdravý životný štýl, prípadne ho dopĺňať o nejaké prírodné doplnky výživy pre zlepšenie stavu organizmu.

andrejka216

vyskusaj prirodny prasok Ashwagandha, je to indicky zenzen, ja ho uzivam uz dlho a pekne mi znizil, a nie je to chcemia hlavne

ida

da sa ten pripravok kupit v lekarni bez predpisu a kolko asi stoji alebo si ho musim niekde inde zhanat myslim na Policosanol.

RNG

Je vyborny prostriedok na znizenie vytvarania cholesterolu v tele,vytazok z listov cukrovej trstiny Policosanol.
Davkovanie je 10 az 30 mg denne.