Prečo nemám rada Vianoce

Príspevok v téme: Prečo nemám rada Vianoce
noonaa

Preco pocas vianoc vsetkym totalne prepne? Vsade stres,vsetci su nervozni,najviac ma stve mama,ktora ma nahana za upratovanie a vytahuje v hadkach na mna take veci...ktore by nevytahovala,nebyt vianoc....keby neboli vianoce,ludia by boli pokojnejsi,ja z nich nemam pomaly nic,lebo ma stve,ako ma kazdy do vsetkeho nuti... ano a co,ze byt nebude vylesteny,havne nech je pohoda...kazdy rok sa hadame,za kraviny,lebo kazdy chce nieco ine a v inom case....ja uz neviem,ako sa tomuto vyhnut,nebavi ma robit,len kvoli vianociam veci,ktore mi kazu....umriem,uz nech je po nich...ja viem,ze krestania maju svoje vianoce,ale povedzme si pravdu,v ktorej rodine nie je pred vianocami tento zbytocny stres....

samuel b

poznam to pred vianocami len picungy nic ine a ja reku to len u nas byvalo ale teraz vidim ze aj iny maju ten isty problem pohoda relax treba to ignorovat

llienka123

no tak ja mam taky isty problem s Vianocami,myslela som si ze som jedina co ich nema rada, lebo kazdy koho poznam je z toho cely happy. u nas vzdy na stredry den nastanu hadky lebo mama chce mat vsetko dokonale a kedze toho mame strasne vela, nestihame nic (aj ked v posledne roky sme sa to snazili rozdelit si na viacere dni a s tymi hadkami sa to potom tak ukludnilo). no ale aj tak moj nazor sa na ne nezmenil, proste mne to pripada take onicom ako kazdy iny den, s rodinou som po cely rok tak nam to ani take vzacne neni.

anabel

u nás je fajn,máme skutočnú predvianočnú atmosféru,pečieme,spievame si,počúvame vianočné pesničky.fakt po sebe nekričíme,ale sa tešíme na ich príchod.je mi ťa ľúto,ale ja milujem Vianoce.

petra.76

ahoj, u mňa to bolo rovnaké, tiež som nenávidela ten vianočný stres a hystériu, a v podstate stále hovorím, že vianoce treba zrušiť.
odkedy som vydatá a bývam sama s manželom, tak mám kľud, ak chcem upracem, napečiem, ak nechcem nerobím nič,

noonaa

uplny paradox je,ze kym sa pripravis na viance,narobis si doma z pecenia a inych aktivit este vacsi bordel,ten spsobi hadky a kym si urobis vianocnu pohodu,ktoru nam neviem kto nanutil...cela rodina je rozhadana..a ja yvcerpana a nasrata z tohto celeho kolotoca....si pravdu povedze,ze keby neboli vianoce,nebolo by toto....ale ok,dobre ze sa narodil jezisko

noonaa

frontman...vaz si to....
a kukam,ze mi premenovali temu,ona s amala volat:nenavidim vianoce.....lebo aj ich nenavidim.....a nie nemam rada....

sabina

umna je to rovnake..
mama je nervozna,preoze treba mat doma cisto...
mam bordel v izbe?vyhresi ma ze som humusacka,ze som zdochlina,ze som postihnuta.a tak.
:(a ja uz nevkladzem pocuvat jej nadavky..
len kvoli tomu ze som si to a to neulozila na miesto...
ale sice,namna ziape a nadava mi vzdy