Skúsenosti s cipralexom

JANKA 2

POMOZE MI CIPRALEX A MIRZATEN PRI DEPRESII?CIPRALEX MAM RANO JEDNU A VECER PRED SPANIM MIRTAZEN.MA NIEKTO SKUSENOSTI PRAVE S TOUTO KOMBINACIOU?DAKUJEM PEKNE ZA ODPOVEDE

barbak

ludia, to je tak individualne s tymi liekmi, pre mna je Cipralex vykupenim po pekle prezivanom po vysadeni Olanzapinu - antipsychotikum...a orgazmus som prezivala aj na Olanzapine, a po Cipralexe prisla aj vacsia chut na sex...

ida2604

Možem vedieť, ako dlho Vám pretrvávali vedľajsie ucinky cipralexu po vysadení (konkrétne sex.disfunkcia) ? Je možne tomu nejako pomocť?

lila82

ahojte, chcela by som sa spytat ci existuje prirodna nahrada za antidepresiva...beriem cipralex pol tabletky kazdy druhy den, uz asi 4 roky...pomalicky som zacala vynechavat a vratili sa mi dost zle stavy,,,a to som myslela ze uz som ok...je mozne sa z toho nejak vobec dostat...mam normalne strach...dakujem

elanvital

ked citam tie prispevky som z toho trochu zmäteny. Liecenie depresie je beh na dlhe trate to vam povie kazdy fundovany psychiater. ja mám tiez nedostatok serotoninu , uzivam cipralex asi 5 mesiacov a vyborne to pomaha. podla mna to ze si niekrore zeny stazuju ze po uziti prvej tablety nedosiahnu orgazmus alebo maju znizene libido je nezmysel lebo ucinky cipralexu sa po pravidelnom dennom uzivani dostavia po dvoch az troch tyzdnoch to som videl sam na sebe. nakoniec staci si precitat pribalovy letak myslim ze je tam dost popisane. ja uzivam 1 tabletu denne a sex je uplne v pohode ako predtym. myslim ze cipralex nema take katastroficke negativne ucinky ako miektore uvadzate

ava

aj ja mam skudenosti s cipralexom a môzem povedať,že mi pomohol. Smutne je na ňom to,že pomaha,kym ho berieš.ak prestaneš tak si tam kde predtym.

usiko

RUZICKA - 5 HTP nieco cez 350 sk 120 kapsuli, a Lubovnik- St Johns Wort sa mi zda okolo 170 asi....nie su drahe a su fajne...mam este aj kopu inych....

usiko

5 HTP nieco cez 350 sk 120 kapsuli, a Lubovnik- St Johns Wort sa mi zda okolo 170 asi....nie su drahe a su fajne...mam este aj kopu inych....

ružička

Ahojte, koľko stoja tie prípravkz, čo odporúča RNG? Ináč čo sa týka Cipralexu, brala som ho dva týždne v mimimálnych dávkach a musela som ho kvôli nežiadúcim účinkom vysadiť. Teraz mám Esprital, ten znášam v pohode,ale na úzkosť mi nezabral, tak ho musím meniť, len sa bojím ako budem znášať nové lieky. Ináč Esprital mi zvýšil chuť na sex a orgazmus je v pohode.