Prsia - výtok

monsterk@

nieco podobne sa aj mne stava...ked si stlacim prsnik trosku viac tak mi z neho ide taka priesvitna a neskor mliecna tekutina...hrcku som ziadnu nenasla tak neviem....

jandzik

cawteee mam 14rokov prsia mi uz pomaly rastu a vsimly som si na mojich podprsenkacach ze vzdy na pravom prsi mam fliacik a dnes rano aj na tricku ..je to zelenej farbya ked si stlacim bradavku tak mi to z nej tecie.. vmalom mnozstve ale tecie...co to moze byt...?mamine som o tom este nepovedala....

bojim sa

Mam vazny problem...Dnes ked som sa kupala nasla som si pri bradavke taky kopcek, myslela som si, ze to je nejaky pupacik...Ale ked som stlacila moju bradavk stalo sa cosi strasne...Vyteka mi z nej bielo hneda tekutina...Strasne sa bojim ze som tehotna alebo co...Prosim poradte mi, mam strasny strach...Menstruaciu som mala pred tyzdnom, ale zdala sa mi trochu divna-velmi slaba...Tak mam teraz strach ci naozaj nie som tehotna...Prosim napiste mi co si o tom myslite?Ozaj edy sa zacina vytvarat zene mlieko ke je tehotna???
Dakujem VAM!!!

mirusa

prosim vas nevie mi niekto poraditpri probleme 11roc.dcery ma mierny hnedkasty vytok pod bradavkou menstruaciu este nema co to znamena je nevyhnuty lekar a aky?

jaeny

kočky.nechcem vas strašiť ale moja kolegyna mala tiež vtiahnuté bradavky a niečo jej z nich tieklo,po roku sa konečne odhodlala ísť k lekárovi a málem bolo neskoro,mala rakovinu prsníka,museli jej ho zobrať,preto sa s tým nezahrávajte

eva33

moja mama má vtiahnuté bradavky a výtok žltej farby.Bola už aj na kadejaké vyšetrenie povedali jej že má všetko v norme aby išla za svojim lekárom,ale on sa k tomu vyjadril takto:ešte som sa s takým niečím nestretol Až viete tak mi poradte,čo má robiť.Ten výtok už začína byť krvavý Vdaka

mimi07

ahoj ethel takže bola som na sone, všetko je v poriadku musim este absolvovat odber prolaktinu, niekedy sa to stava,papa

mimi07

ethel dakujem, vselico som precitala na nete no vselico mi bludi hlavou no dufam ze nejaky zapal lebo aj vajecniky ma bolia,dik