Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAPPYDERM OD L´OREAL !!!???

mucatko

ja som tiez videla tie dva druhy a by som chcela tu na normalnu az zmiesanu.. vyrobky na problematicku plet som skusala ale vsetky strasne vzsusaju a drazdia mi plet.. ja viem ze by bolo vhodne ist ku kozmeticke no mama mi furt hovori ze sa mojej pleti az moc venujem a ze to nemam take. ale tie bodky mi vadia:D no nist skusim to uz len kvoli hydratacii:)))) dakujeem mooc

ester9

ta pena je vyborna, jemna, krasne vonia, super cisti, pouzivam ju uz dlho a som s nou velmi spokojna. ale neviem, ci ti pomoze odstranit tvoj problem, pretoze ja s pletou nemam problemy, takze to neviem posudit. myslim, ze pre teba by sa viac hodili vyrobky na problematicku plet. su dva druhy, normalna az zmiesana a sucha a citliva, aspon ja som nasla tie dva. a hlavne by si mala zajst k dobrej kozmeticke, ktora sa ti na plet poriadne pozrie a poradi ti, co konkretne tebe treba a ci na tie cierne bodky vobec je nejaka kozmetika, ci to netreba u kozmeticky povytlacat. inak, boli a asi aj su na to take nalepovacie pasiky, ktore ti tie bodky vytiahnu, ale neviem, ci to funguje, ved to skus. ale urcite by som skocila ku kvalitnej kozmeticke :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAPPYDERM OD L´OREAL !!!??? - Fórum - ZDRAVIE.sk