Alpa na akné?!

lula1603

premna osobne,je najlepsia vec alpa,ci na obklady,bolest hned mi prejde,natieram si nou kazdy den cello,spanky,tvar,prsia ked ma prist menstruacia ked bolia,a sem tam postihnute miesta od akne,a na vsetko mi pomaha akne tiez vystipe a zmizne na druhy den,a kikdy sa nevyhadzem ani sa nevysusim....kazdy sme iny...niekomu pomoze a niekomu nie...ja som si uz na nu tak navykla ze ju musim mat doma po ruke vzdy.skvela vec.

Načo_name :)

Ktovie či pomáha..Ja osobne som to neskúšal.Ale tento príspevok je už 4 roky starý čiže možno už problémy s akné ani nemáš :) :)

Mariette

Mne Alpa pomáha, ale vždy len na pár dní. Mám mastnejšiu pleť, upchávajú sa mi póry a tvoria podkožné vyrážky. Natieram si Alpou celú tvár a o pár minút ju ošetrím ultra-jemným hydratačným krémom pre bábätká :-) Po pár dňoch sú vyrážky preč, 3-4 dni mám fakt peknú pleť, ale potom sa problémy znova vrátia. Ale ako hovorím - Alpa je len dočasné riešenie. Používala som prípravky s extraktom čajovníka, ale efekt bol približne rovnaký. Každopádne, odporúčam ju používať hlavne na veľké bolestivé podkožné vyrážky, ktoré veľmi dobre vysuší a rýchlo sa stratia.

Laylla

Dá sa povedať že áno, pretože je v nej alkohol ktorý dezinfikuje a zároveň vyrážku vysušuje. Ale radšej ju nanášaj len na postihnuté miesto pretože by si si mohla totálne vysušiť pokožku ako ja :)

Týnkaa

Ano, pomáhá :) když máš sušší pleť. Tamponkem si natřeš LOKÁLNĚ krouživými pohyby místa, kde potřebuješ, a namažeš niveou. nejlépe na noc a tak třikrát, čtyřikrát do týdne.... Pročítala jsem hodně webů a hodně nám se sušší pletí to pomáhá.

emička

alpu na tvár by som nedávala, preože ako všetky prípravky s alkoholom, pokožku vysuší a tá má potom tendenciu ešte viac sa premasťovať. na dezinfekciu použi radšej čajovníkovy olej. tvár si vždy krémuj aj ked máš pokožku mastnú, predsa existujú krémy na mastnú pokožku, ktoré práve obmedzujú tvorbu mazotoku a pokožka sa tak neleskne. Krém musí byť samozrejme hydratačný.

pentium

alpou si v ziadnom pripade necsiti celu tvar,alpu pouzivaj len na vyrazku.alpu pouzi po cca 1-2hodinach od umytia HaS (head and sholdersu)

lolito

cawes pentium,počuj...porad pls ...každý večer som si čistil alpou plet prišiel som nato že je to somarina robili sa mi este vacsia akné....potom som si len umýval a bola pekná len teraz neviem ako tam mám aj zapojit ten head and shouldens ....lebo ked som si len umýval rano večer bola celkom fajn len neceli zmiznut tie vyrážky a teraz ako ho používam nico zmyzlo a zase nieco nove sa objavio help me :)