Bolesť kolien

jaja18

Dobrý večer
Mám taký problém keď som dlhšie na nohách potom ma veľmi bolia kolená a aj hlava strašne s čím to može byť a mam aj zvýšené teploty .Čo by som mal skúsiť

sekon

Prosim vas neviete preco ma boli pod jablckom v lavom kolene ked bezim a po 15min. ma zacne boliet. Ked robim drepy, skacem na svihadle, som na bicykli tak vobec ma nic neboli. V posilke mozem robit co chcem. Ked idem von behat tak ma zacne. Ako je to mozne?

Vanesa908

Ahojte mám 13 rokov tancujem a robím gymnastiku už od malička a stále ma bolievajú kolená často aj tak že nemožem chodiť a ani pokrčiť kolená ale vždy predtancovaním si natieram kolená gélom Flector EP gél ktorá stojí 2.90 vždy mi to utlmí bolesť.

cokyyy

dobry den,
uz nejaky cas ma bolia kolena, neviem ako sediet ci s vystretymi nohamy ci s pokrcenymi nevydrzim dlho sediet ani ked spim tak neviem ako si mam lahnut. v zamestnani som celych osem hodin na nohach na jednom mieste neviem ci aj to nema nejaky vplyv. lepsie mi je ked sa kus prejdem aj rano. poradte mi prosim co stym ci nejake vitaminy alebo co?
dakujem

Peter123321

Ahoj mam 15 rokov a uz asi rok ma boli koleno....najprv menej ale pomaly uz ani bezat nemozem ked si prejdem po vnutornej strane prstom pukne mi medzi kostami....bol som u doktora ale u nas su zli doktori povedal ze mi nic nieje bral som vseliake lieky ale nic nepomohlo neviete co to moze byt?

niklaus23

Prosim Vas mam problem z kolenami stale sa mi vracia voda do kolien , kazde dva tyzdne a doktory mi neviedia poradit , raz za mesiac mi vitiahnu vodu a stale mi davaju len lieky, ale nepomahaju Prosim Vas mohli by ste mi nejak poradit dakujem . Marek

osobnaskusen

Na bolesti v kĺboch sú podľa mojich skúseností výborné kúpele s prípravkom Hippokratin - tým si telo dopĺňa chýbajúce prvky v organizme a potom sa ľahšie a rýchlejšie regeneruje. Zvyšuje sa tým tiež imunita.

noem

chcem vas zainteresovanych poprosit o radu.pred troma rokmi som zacal s triatlonom.koncom roka 2009 ma zacal boliet pravy bedrovy klb.zacal som uzivat geladrink forte a vsetka bolest odisla za dva tyzdne prec.uzival som ho pravidelne do septembra 2010.potom som prestal-behavam okolo 90km za mesiac a ku koncu roka 2010 ma zacali pobolievat obe kolena,ale len mierne.nasadil som zase geladrink forte a problemy zase odisli.prislo oteplenie a treningy na bycikli vonku a bolest sa vratila a vobec neodchadza.hlavne to boli ked dlhsie sedim alebo vecer po treningu.trenujem teraz cca sestkrat do tyzdna.pocit mi hovory ze to je asi koniec sportovania.

rew

ananonym> posli mi lekarsku spravu od tvojho ortopeda na mail a poviem ti ;) bez za obvodnym nech ta s tym niekam posle, moze sa to zhorsovat a cim skor to podchytis tym lepsie