Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aach chlalaniiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!

Príspevok v téme: aach chlalaniiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
freeya

neviem ci si pametate na moj prispevok (ach chalani)
veci saposunuli dalej a teraz uz naozaj neviem co robit, toho chalana veeeeelmi lubim a hccem s nim chodit no neviem ako dalej...

Ziskala om jeho icq, pisali sme si a on chcel velmi vediet kto som. povedala som mu aspon prve meno, on chcel aj priezvisko no ja som nemohla prestat mysliet na to, ze je v partii jednej kravy velmi hnusnej ohovarecej potovore, ktora je moja spoluziacka... .
cel cas som myslela nato ze mu dam moje meno a priezvysko akedze som u povedala z akej triedy som , poyta s atej hnusane ci ma nahodou nepozna akedze sa spolu vobec nebavime a ja ju nenavidim , urcite by mu o mne povedala len to najhorsie ...
Minul napisal ze chce moju foto... s kamaratkou sme sa radili a nakoniec som mu ju poslala.. odvtedy vobec nepise...
nevyzeram az tak zle, ale zase nie som ani dokonale krasna baba bez jedninej chybicky..
Ked mu napisem, bud sa vypne alebo neodpoveda pricom ta krava je stale online.. ja uz neviem co mmam robit.. som smutna a idu Vianoce.... poradte PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM!!!

DAKUJEM ...

poliewoocka

Ignoruj ho.Tvar sa,ze si to najstastnejsie dievca na svete.Smej sa,bav sa s inymi.Postekli to jeho muzske ego.

bimbi

prestan sa mu vnucovat..nechcem ti tu dohovarat ale nechaj ho tak...ak ma aspon maly mikroskopicky zaujem o teba na toto sa chyti-prestan si ho vsimat akoze si na neho zabudla...stykaj sa pred nim s inymi chalanmi ale aj babami proste ukaz mu ze tvoje stastie nezavisi od neho..a uvudis co sa stane

vecernica

myslim ze ta nechce a asi ho nijak neprinutis aby ta chcel. Ale to tak byva v tvojom veku.Ono sa to potom otoci a ty si budes vyberat koho chces a koho nie.Cim viac na neho budes tlacit aby ta chcel tym menej pre neho budes atraktivna,lebo muzi chcu byt dobyvatelia.Ale skus s nim byt kamratka a nic viac a uvidis.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aach chlalaniiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk