Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

.....Stale mi je zima......

Príspevok v téme: .....Stale mi je zima......
Adulka

Ahojte, možno smiešny problém,ale stale mi je zima.. A som z toho nešťastná.. Stale sa trasiem od zimy, po byte chodím v dvoch mikinach, hrubých ponožkách. Brat chodí len v kraťasoch a jemu zima nieje. Tak isto bracho spí len v slipoch, ja v pyžame, gate mám zapravene v ponožkách,aby sa mi nevyhrnali, inak by som nezaspala. Neviem,ako sa mám zohriať.nohy aj ruky mám ľadové ako žaba...stale mi je zima.. Čo s tým? Čo mám chodiť v zimnej bunde doma? :-(

allukacka

Thermofit je prírodný produkt s termogénnymi účinkami, ktorý spaľovanim tukov vytvára príjemné teplo. Viac si pozri na -odkaz odstránený-

LUJZA63

..ja mám tiež ten problém, stále studené končatiny a zima..nakoľko mám zvýšený cholesterol, bola som u cievneho tak som mu povedala svoj problém s chladom, vraj zlé prekrvenie..dal mi Agapurin-a po čase, myslím asi 2-3 týždne to už bolo fajn...aj som zabudla, no prestala som to teda užívať a mám opäť problém asi 2 mesiace, tak asi behnem znovu k nemu ...

básnik

KEĎ PRÍDE JESEŇ A VONKU SA OCHLADÍ,
AJ MôJ ORGANIZMUS SA NA STO PERCENT PODCHLADÍ.
V PRÁCI PREMRZNEM AŽ NA SAMÚ KOSŤ,
A O TRETEJ POVIEM SI, ŽE MÁM TOHO DOSŤ.
-
VONKU SA NEZDRŽÍM, DOMOV RÝCHLO BEŽÍM,
A POTOM DO VEČERA POD TEPLOU DEKOU LEŽÍM.
RADIÁTOR SI JA NA PLNÝ VÝKON DÁM,
ALE AJ TAK SVOJE TELO PREMRZNUTÉ MÁM.
-
ALE KEĎ PLATIŤ TREBA ZA KÚRENIE VEĽA,
VTEDY HLASNO POVIEM SI, JA SOM ALE TEĽA.
NO MŇA CHOROBA NAŠŤASTIE OBCHÁDZA,
AJ KEĎ SA VEDĽA MŇA NIEKTO S CHRÍPKOU NACHÁDZA.
-
JA CELÚ ZIMU STRAŠNE ŤAŽKO PREŽÍVAM,
ALE LETO HORÚCE SI O TO VIAC UŽÍVAM.
A TAK SKÚSIM VEĽA JESŤ A AJ OTUŽOVAŤ,
MOŽNO TÚ ZIMU NEBUDEM TAK POCIŤOVAŤ.

eo

Adulka
Ako si na to so Stitnou zlazou??Nedostatok mineralov ,Jodu, moze indikavat ze je tento problem.
Keby si mohla tiez vyskusat pravidelne chodit do Sauny suchej ,Mokrej,hlavne Infra kombinovat.Tvoje telo by to velmi prijalo.Nezabudat pit dotstocne mnozstvo vody.

rečas

aj mne je stále zima.Celá sa trasiem. A mne sa vtedy aj ťažie hýbe a chodí. Akoby mi stuhlo mazivo v kolenách.

katusaa

Ja mam ten isty problem s ladovymi koncatinami a Ginko som brala konkr. Ginko prim max, teda vobec mi nepomohlo este ma z neho bolela hlava :(((

[zruseny12]

takze ja si myslim,ze ked je niekomu zima,tak musi tiez hladat pricinu...
tiez som mala ten problem,a odkedy sa liecim na nejake veci tak nie som az tak zamrznuta...
/ked nepocitam do toho,ze netopia atd./
ale ako pise PIPINA aj pohyb je velmi dolezity...
minule som citala,ze je normalne,ze zenam je viac zima ako muzom,lebo zeny maju tensiu pokozku.../to pisem len tak na okraj/

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

.....Stale mi je zima...... - Fórum - ZDRAVIE.sk