.....Stale mi je zima......

Príspevok v téme: .....Stale mi je zima......
Adulka

Ahojte, možno smiešny problém,ale stale mi je zima.. A som z toho nešťastná.. Stale sa trasiem od zimy, po byte chodím v dvoch mikinach, hrubých ponožkách. Brat chodí len v kraťasoch a jemu zima nieje. Tak isto bracho spí len v slipoch, ja v pyžame, gate mám zapravene v ponožkách,aby sa mi nevyhrnali, inak by som nezaspala. Neviem,ako sa mám zohriať.nohy aj ruky mám ľadové ako žaba...stale mi je zima.. Čo s tým? Čo mám chodiť v zimnej bunde doma? :-(

pentium

ahoj,aj ja mam podobny problem,newiem od coho ale aj mne je stale zima,a uz som zufalyyyyy,doma mame v zime 24stupnov C,a mne je zima!!!nosim dva svetre, mikinu, dva pary ponoziek:-DDD,spodky ,hrube teplaky,a vsetci mi vravia ze mi je preto zima ze mam nedostatok pohybu...ale ja sa hybem dost...a som uz z tej večnej zimy zufaly....

b.

Ahoj, viem, že mi na to robili vyšetrenie kedysi dávno, už sa presne nepamätám. Niekedy sa mi od toho urobila aj koprívka/žihľavka/ a naozaj mi pomohlo len to striedavé sprchovanie, aspoň na nohy, inak v práci pravidelne zatváram okná a nosím hrubé svetre. B.

b.

Ahoj, ja mávam podobný problém, ám alergiu na chlad, čo je väčšine ľudí čudné alebo smiešne. Jediné, čo mi pomôže na studené nohy je striedavá sprcha -studená, horúca voda alebo šľapanie v dvoch nádobách striedať po minúte. Hoci to znie čudne, naozaj to pomáha, túto kúru robím hlavne v jeseni, keď sa ochladí pred tým, než vleziem do postele. Skús.

Adulka

No...asi som dosť chudá.. Teda nie asi,ale som... Ale anorexiu nemám. Ja sice nejaké obrovské porcie nezjem. Ale dám si čo chcem. Ked mám chuť,zjem aj 2 čokolády :-)