prosim odpovedzte...

D_nika

sindy, je to proti zasadam cirkvi. tiez som katolicka, ale zase su veci, ktore sa nedaju velmi... a brat antikoncepciu nie je hriech, hriech je mat sex bez manzelskeho zvazku, ale to je uz na zvazeni kazdeho samostatne. do tvojho intimneho zivota ti nema kto co rozpravat a uz vobec nie farari, ktori mnohokrat vodu kazu, vino piju, ako tu bolo spomenute.. nebud hlupa, ze by si nic nebrala, alebo nepouzivala (kondom teraz myslim).. alebo sa spytaj maminky a ocka, ci chcu mat vnucatko... si dospela, je na tebe sa rozhodnut...

fofala, to musis vediet ty, podla vztahu s rodicmi.. ja este nepotrebujem sice antikoncepciu a s kondomom si zatial vystacime, ale co mam kamosky, povedali mame a ta bola len rada, ze ich dcerka na to mysli, aby nevznikla "nehoda", ktoru by potom lutovala.. ba niektorym to dokonca mama navrhla ako prva, aby nahodou nieco... takze myslim, ze by si mala zvazit vztah, aky mas s rodicmi a skus to... sak snad nie si mala... a ak byvas s priatelom, nemyslim, ze by si rodicia mysleli, ze sa na seba len pozerate... :))

fofala

ja tiez byvam s priatelom.No sme studenti obaja takze neviem ci povedat nasim alebo si to mame platit z vreckoveho. Zatial pouzivame kondom.

jukk

ais by ste mali na polku to platit moj nazor..a ked mas chlapa co pracuje a ty skola tak nech cvaka on..ale aj tak naj je ziadnu nemat ..my nic nepouzivame ale zomna si priklad neberte ja byvam s priatelom a dieta by nam nevadilo =)tak to je ine

fofala

ja si nemyslim, ze je to proti cirkvi.Ja som veriace ale v nasu cirkev tak trosku aj odsudzujem, lebo niekedy to vsetko prehanaju a zvelicuju a hlavne vodu kazu a vino piju..

sindy.18.

po pravde nevedeli..
Mam 18r. a Priatel 26r.
ON pracuje a platil mi on antikoncepciu
rodičia by mi na žiadnu antikoncepciu nedali ani halier,ani na kondom proste nič.moji rodičia su silny katolici,vraj to je proti cirkvi a je to hriech brat antikoncepciu a mat sex pred svadbou.
čo si vy o tom myslite, je to proti cirkvi?