strasna bolest v podbrusku

lora55

ifka
vies ale nechcem potlacat len tu bolest algifen kvapkami tie poznam...a este to mi povedal ze vraj ci poznam algifen ja ze hej ze tam mi predpise silnejsie nieco a to mal byt ten quarelin...

lora55

ifka
noo skusim ist k inemu lekarovi...a spytat sa este na ten leik v lekarni..
no nieje v poriadku...to som mala odzaciatku zapachajuci.ked som isla 1.krat s tym k lekarke som jej hovorila ze mam zakaleny a zapachajuci...urolog na to nic nepovedal..jedine co povedal ze ziadny zapal nemam

ifka

nie,nemala som problemy.ale som sestricka,takto lieci moja doktorka pacientov,pri takychto problemoch.za tym urologom by som nesla,lebo je o hovne(pardon).a ano,abaktal je len na predpis.ale vzdy sa najde lekaren,kde ti liek predaju za hotove.moj mladsi syn ked mal problemy,ked zachladol,tak po tomto lieku mu bolo do 24hodin uplne super.tebe treba 10 tabletkovy,berie sa kazdych 12 hodin.ten zapachajuci moc nieje v poriadku.

ifka

noo to som nevedela ze to neboli antibiotika ten biseptol..ale pomohol mi asi tak na 3 dni..lenze potom to zase zacalo bolest v podbruku a strasne zapachajuci moc..taky ako keby po rybach...tak mi dala odporucenie k urologovi...spravil mi ultrazvuk...a ze je vsetko v poriadku..ze ziadny zapal...ze to je len taka funkcna bolest..ze kazdeho sem tam zacne nieco pobolievat..tak mi predpisal ten quarelin ze len v pripade bolesti ho treba raz denne uzit..lenze mna to bolelo stale..takze quarelin zmizol hned..a teraz to zacalo velmi boliet aj ten moc zapacha..neiekdy je aj zakaleny ale to malokedy...hlavne zapacha...

ifka

biseptol niesu antibiotika,je to chemoterapeutikum.dava sa na doliecenie vseobecne.ako prvotnu liecbu si mala mat abaktal.quarelin na bolesti v podbrusku?..boze,to co za urolog je!!!!

lora55

ifka
lekarka mi predpisala len biseptol..to boli antibiotika..a urolog mi predpisal len quarelin ktory si mam dat len v pripade ze to bde boliet

ifka

dala ti vybrat abaktal? ten je na mocove cesty najucinnejsi a od bolesti algifen kvapky a nospa tabletky k tomu.tuto liecbu si mala dostat od lekarky.