strasna bolest v podbrusku

lora55

noo urologicky caj pijem...a snazim sa celkoo vela pit aby som vela cikala..este skusim kupit ten urinal...
a ked to teda vobec doktor neliecil co to moze sposobit?

panika

papierikom zisti len chemicky rozbor. Treba ist k lekarke a fakt trvat na tom, aby ta doliecila-mocove cesty su hnusoby, zvykne sa to vracat-tak nech ta da do poriadku. ale skus to z tej mojej prvej rady -ako prva pomoc je to ucinne

lora55

aha to neurobil..ani jeden z nich.a to bola asi chyba..lebo z toho papierika sa vela toho nezisti podla mna...takze mozno tym ze podcenili tu laborku sa mi to opat vratilo...

lora55

a to je co?
noo brali mi moc..teda vzdy som im ho priniesla lebo mi povedali ze mam priniest..najprv lekarke..povedala ze ho posle do laborky ale spravila to len s papierikom...potom som bola na pohotovosti a tam tiez iba s papierikom kde som mala zvysene bielkoviny v moci..a potom i robili aj u urologa a taktiez iba s papierikom a ze je vsetko v poriadku...a aj bez zapalu..ale tak asi nieco podcenili ked mi to trva stale..neviem co to moze byt..dufam ze to nebudu vaznejsie problemy

lora55

robil mi ultrazvuk urolog apovedal ze zapal nemam...ale mne sa to zase vratilo..silno zapachajuci moc..a bolest v podbrusku...
ale este tam budem musiet zajst

panika

zapach sposobuju bakterie. Kup si urologicky caj (budes viac mocitr a preplachnes si mocove cesty) a URINAL alebo nieco na tej baze-je to dobre na mocove cesty. Ale urcite chod k lekarovi.

lora55

este nebola nemala som kedy ..ale uz ma vynavemeho po vianociach...myslis ze to moze bytnieco vazne ale len prechladnuty mocovy..lebo mi tak dost divne zapacha moc