Mozem byt tehotna???

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna???
mima007

Ahojte,poradte mi prosim, lebo najblizsie dni bez babytestu asi nezvladnem! S priatelom sme mali spolocne zabavy v posteli este ked som bola panna. Parkrat sa svojim penisom o mna tam dole obtrel a raz dokonca vo mne asi tri seknudy aj (nie cely) bol, no bolo to len v stave daleko pred erekciou,no ten takzv. startovny sekret uz z neho vytekal. Mohli v nom byt uz aj nejaky spermie, ktore by sa do mna dostali a sposobili mi tehotenstvo? Bolo to takmer pred mesiacom, medzi tym som mala aj menstruaciu, no moja mama ju vzdy prve mesiace mavala, takze to mna ukludnovat nemoze. Teraz sa to zopakovalo, len sa uz mokry obtrel, ale vrchol mal este daleko. Pradte mi prosim lebo ako na just kde sa pozriem vsade su same tehotne, cele moje okolie riesi len tieto temy a ja sa idem zblaznit. A test si mozem kupim az po Vianociach. Dik

mima007

No nemala by som byt, pozerala som si vtedajsie plodne dni. Vtedy mi sice pomaly koncili, ale medzi tym som mala v beznom case dva krat menzes a teraz naposledy mi akurat koncil a plodne dni este neboli. Trosku som sice pribrala, ale to bude zrejme tym, ze som po dlhsom case doma a tak konecne poriadne jem. Takze test asi podla mna kupovat ani nemusim, vsak? Ja totiz este moc skusena nie som a preto sem pisem. Inac dakujem za rady.

ujikkkk

A Z COHO XCES BYT TEHOTNA???NESPRAVIL SA DO TEBA NEJSI TEHOTNA...A MALA SI AJ MENZES CIZE NEJSI NEROZUMIEM TYMTO TEMAM UZ TO TU NEPISTE JE TO TRAPNE......SI KUKNITE JAK SA ROBIA DETI ..ANI TO KED SA DO VAS SPRAVI VAM NEZARUCI ZE BUDETE TEHOTNE HNED SI KUPTE NIAKU KNIHU LEBO SA TO NEDA CITAT...........

finch

jaaj tak kamaratka ti povedala ze vsetko bude OK. Ked to taka fundovana osoba povedala tak je to na 100%. Potom keby sa to posmyklo tak ju nezabudni zavolat nech ti z casu na cas postrazi maleho.

dani

uzila som "tabletku po" escapelle a po 6. dnoch som zacala krvacat. menzes mam dostat az 5.1. mam ju cakat, alebo, ked nepride, sa mam obavat ze som tehotna?

mima007

Pretoze prvy krat mi tvrdil, ze sa nicoho nemam bat a tiez kamoska mi povedala, ze by malo byt vsetko v poriadku. A teraz to bola len nahoda, nebol vo mne, len sa obtrel a poucila som sa, lebo priamo styk sme uz mali s ochranou...

finch

to kedy si test kupis to je jedno, vysledok sa tym nezmeni. Len nechapem ked si sa raz skoro popalila preco ste to spravili znovu. Jasne ze tam mozu byt spermie v " ako to ty nazyvas: startovnom sekrete".