Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NA AKNÉ ANTIKONCEPCIA..?

Príspevok v téme: NA AKNÉ ANTIKONCEPCIA..?
soňňa21

Už dlhé roky mám problém s akné a mastnou pleťou tak mi gynekologička predpísala antikoncepciu CHLOE. Vraj to má zabrať...no používam ju už 3mesiace, trochu sa to zlepšilo no stále nejaké vyrážky sa vytvárajú a pleť je stále mastná.Okrem toho sa samozrejme aj o tvár dosť starám a zdravo stravujem...Tak už fakt nechápem kedy sa zbavím tohto problému lebo mám už 21 a akné asi od 15rokov! Asi len dúfať že tá antika zaberie inak fakt už neviem ako sa s akné vyliečiť:-( A čo vy,vám pomohla antikoncepcia na akné? A aká a koľko sa treba liečiť? Prosím poradte.Diky

koky

Ak užívate HAK, dávajte si pozor na slniečko. Ja som užívala Diane a pri mori sa mi urobili hnedé škvrny po tvári, ktorých sa nedá celkom zbaviť.

lagunasa

na akne je najlepsia Diane. mne velmi pomohla.
a baby, neuzivajte Cilest. buduca svagrina ju uzivala 7 rokov a potom strasne dlho ( niekolko rokov ) nemohla otehotniet.

poliewoocka

Akne sposobuju muzske hormony androgeny.Nasadenie antikoncepcie,ktora obsahuje zenske hormony estrogeny a progesteron sposobi u vacsiny zien narast prsnikov a ustup akne.Zalezi aj od hormonalneho stupna HAK.

monasax

ked som ja užívala hak tak sa plet zlepšila ale mastná bola aj tak aj ked menej a akné sa objavilo len raz za čas.
Ale plet sa mi zlapšila cca až po roku užívania hak.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NA AKNÉ ANTIKONCEPCIA..? - Fórum - ZDRAVIE.sk