Kútiky ust

alilien

aha,tak prepac nepochopilasom to :) . no jj to an ija neviem.. ja pockaj este tyzden a potom pojdem za koznou nech sa spamata... a ako dlhoto ty mas? mala si pred tym tiez kutik.. amas to na oboch ci len na jednom aake velke? :D

liana896

Nemyslela som to tak,ze je to kutik.Ja tiez nemam kutik ako sa tomu hovori.Tiez cerveny flak hoci nieje az taky vyrazny ale predsa.Neviem tiez ako sa toho mozem zbavit.Mozno to zmizne samo,ale kedy?

alilien

ja nemam vobec kutik.. ja mam len flak okolo boku ( kutika) ust... neni to suche .ono to najprv bol suchy kutik.. potom som to takou mastou od koznej sa toho zbavila a teraz mi okolo jedneho ostal cerveny flak..

liana896

alilien ja mam taky isty problem momentalne a tiez si neviem s tym rady.Skusala som uz aj nechtikovu mast ale nepomaha.Mas ten kutik aj suchy?ja mam a hoci si nato dam balzam tak ajtak to je nekskor suche.

alilien

ludia neviete co mam robit s tymi cervenymi flakmi okolo jedneho kutika?? neviem co stym..ci to mamsusit alebo hydratovat nejakym balzamom??? ked to vysusujem tak sam izda zeto je vacsie.. neviete mi poradit? moja kozna je dost mimo.. :(

citatelka

Mam suche kutiky cervene niesu ale suche a obcas to stipe.Davam si nato balzam ale velmi nepomaha.Ano,najprv mi to hydratuje ale potom mam opät suche kutiky.Co by pomohlo??

racanka

mám dobré skúsenosti s Pangaminom,pomáha najmä v začiatkoch,ked je kútik červený,tak potierať pytyjolom/píšem ako vyslovujem/,ten suší a potom hydratovať.,ale treba začať telo liečiť z vnútra.,dakujem za typ na ušný maz,určite vyskúšam.