Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokuta?

Príspevok v téme: pokuta?
andrej25

ahojte davnejsie som tu mal problem ohladom alkoholu ale neviem to najst. islo o to, ze prisli policajti do podniku a nafukal som. a neviem,ci za to bude pokuta. mamin znamy povedal, ze asi bude ale nam na stanici nic take nepovedali. velmi ma to trapi,chcem vediet, ci ju mam cakat alebo nie..prosim ak sa tu niekto do toho vyzna tak mi povedzte ako to podla zakona je. lebo minule som cital, ze taky zakon ze bude za to pokuta este len planuju..prepacte ze to sem pletiem ale fakt ma to trapi, ze neviem na com som. nesudte prosim, len odpiste niekto, kto sa vyznate. dakujem moc

andrej25

www.plus1den.sk tu je dokonca že 16 a 17 ročných obíde aj pokuta, len sa budú infornovať rodičia a škola..a to ešte nie je ani v platnosti...tak dúfam, že nebude :(

barbinka

no tak ja neviem, ale myslím si, že ty za to nemôžeš, že ti v tom podniku predali alkohol. to by mal podnik dostať pokutu. Ako ja sa moc nevyznám do týchto pokút, ale tebe nič nemôžu určite. Však ty si žiaden zákon neporušil. Myslím, že dostaneš len nejaký zápis do nejakých záznamov na polícii.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokuta? - Fórum - ZDRAVIE.sk