vianocne prejedanie

Príspevok v téme: vianocne prejedanie
nikuska

aach moj bozee.. je mi brutaal zlee:((ja sa inac nezvyknem prejedat.. ale dnees?hlavne tak cez sviatky. to je hroznee.. no ja som si povedala ze tento rok to tak nebude ale zas to nevyslo.no napr. rano som si dala ovsene vlocky s jogurtom a bananom.. a potom sa to zacalo..vosla som do obyvacky a tam uz bolo na tacke plnooo zakuskov!ja som nevedela odolat..:((kto by vedel ? hlavne ten stavnaty puncovy.. oooo ......no uz pred obedom som si dala cca 8 kuskov alebo aj viac... a potom kapustnica-tuu milujeem! a potom ryba so salatom! a potom zaas zakusky.. omfg.. je mi totaalne zleee .. najradsej by som to vyvracala.. ale radsej ne bo si na to este navyknem a to nechceem...jooj ja viem ze som hluupaaa.. ale zajtra uz nejeeem zakusky :(( fuuuj...vcera som si dala vodovy den .. lebo som vedela co bude dnes .. ale citim strasnuu tazkost v zaludku ...teraz pijem len vodu..ale citim uz vsetko akoby som mala v krku..blee ...dajak sa to nechce zmiernovat :((( jaaj dufam ze vy viete lepsie odolat sladkostiam ako ja :(((((

J111

Hrozno môže byť. Vidíš, to ma nenapadlo, že som na malé dudy a nie na veľké melóny. Neviem, čo mi teraz melóny po rozume behajú, mal by som sa ešte pomodliť:D Aspoň sto Otčenášov:D Istotne by mi to pomohlo, len neviem, v čom?:D
Už ma to zase chytá, lieky neberiem a už mi rozum behá po modlitbách. Ale dnes som to vyriešil Šalamúnsky, jednému známemu som povedal, aby sa za mňa pomodlil, takže ja nemusím, lebo súhlasil.
Ale v čom mi to pomôže? Neviem. Uvidím. Možno len mojej duši, ak nejaká jestvuje. No, to som ale veriaci.

J111

Ja mám tú výhodu, že zjem všetko. Nepoznám jedlo, ktoré by som nezjedol. Hej, akurát melóny nejem. Asi mám panický strach z veľkých pŕs.