Otázka na liečbu akne močom..

tinawell

Ahoj, liečba akné močom je podľa mňa asi najúčínnejšia metóda ako sa zbaviť akné. Mňa akné trápilo dlhé roky, už asi od 12tich rokov, skúšala som vždy rôzne drahé pleťové vody, krémy, proste všetko. Nič mi nepomáhalo. O liečbe močom som vedela, ale hnusilo sa mi to. Asi keď som mala 17 som mala akné veľmi silné, po celej tvári, a bolestivé. Povedala som si dosť, že už skúsim aj ten moč. Tak som si to každý deň dávala na tvár, a zhruba do dvoch mesiacov som na tvári nemala vôbec nič. Teraz mám 25 a tvár mám bez jedinej chybičky. A ty si určite môžeš pleť vyčistiť pred tým ako si na ňu dáš ten moč, ja som to tak tiež robila. :)

_cendy_025_

Jasné, že to pomôže! Akné som mala na tvári dlho a vždy sa objavilo v tú najnevhodnejšiu chvíľu... Stačilo pár krát natrieť tvár močom a pomohlo to! Akné je fuč a ja už nemám problémy. Moja pleť je zdravšia a tvoja určite bude tiež!

pentium

ta liecba mocom zavisi od stupna akne,ked uz mate akne rozsiahle a zjavuje sa na mnohyx castiax tvari uz dlhodobo(rok a viac)tak liecba mocom bude dlhsie trvat,ako u cloveka ktoremu to zacalo povedzme pred mesiacom

pentium

ja to zvykavam robievat tak,ze pred nanesenim mocu na tvar si juu poriadne umyjem,a potom nanesiem moc,nexam ususit asi takyx 15minut,a potom na to nanesiem krem,s kremom sa moc lepsie dostane do pokozky a pokozka sa tak ryxlejsie uzdrawy