Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám veci na akné čo zaberá s tohto?...alpa,atd...

Príspevok v téme: mám veci na akné čo zaberá s tohto?...alpa,atd...
lolko

chcem sa spýtať čo si mám dať pred spaním stohto výberu čo mám nakupene...lebo ked si dam niečo ale len jednu vec tak plet ostane dobra lenže asi mesiac mi nič nemizne stare akne...a cervene flaky..poradte..mám:clean and clear čistiacu vodičku oranžovu na mastnu pleť,ALPU,cistiaci gel od Avonu a este tam popri tom skušam MED a MOČ(urinoterapiu)..skusam tak ze vecer pred spanim dam moč potom potriem vyrážky alpou a rano nič nove ale stare nece zmiznut:-(...help me...alebo daco poradte ako to mam dako spojit tie prípravky...please O:-)

pentium

najskor ten clean and clear,ten ti tie flaky vysusi,a co nezmizne budes musiet pockat viac,ani mne nexce vsetko zmiznut,tak musime vyckat,vsetko ma svoj cas:-))))

sadruska14

prepac alôe musis zakladat stale nove prispevky ?Ak ich uz zakladas tak aspon pod jednym menom ,niesme takly hlupy ze by nam nedoslo ze si to ty s tymi 20timi prispevkami ...a my ti velmi neporadime,kazdy ma inu plet a na kazdeho plati ine tak len skusaj a uvidis

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mám veci na akné čo zaberá s tohto?...alpa,atd... - Fórum - ZDRAVIE.sk