Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chalani poradte mám 17 a co vam pomohlo na akne aspon trosku

puuro

pred spanim kazdy vecer si prakladaj citron na tie mesta kde mas,alebo stavou z citrona,ale predtym umyt teplejsou vodou,mne to pomohlo ked som mal tak 18 az 19:)

Tomec55

Mal som suseda chal jak ja a strešné veľa mal toho na tvary a chodieval zahalený salmy satkamy a kade čím no mama sa už na neho nemohla pozerať a raz ho zastavila a on jej že už nevie čo s tým že sa umýva a čistí kade čím a nakoniec mu poradila nech sa proste neumyva no tvár a od vtedy je chalanisko bez akné a ozaj netreba to dret s vodou a chemikáliami hlupostamy telo si no pokožke vytvára svoju ochranu alebo nejakú masť a proste nestíha ti telo pomôcť lebo to stále umyjes proste neumyva aspoň 2 týždne a uvydis to príde ak ťa sem tam jemné žeby sa nepovedalo a máš pokoj

nikol88

Ja som s pletou mala problemy uz od strednej a drzalo ma to az do 24. Je dobre ak sa najprv posnazite tento problem odstranit prirodnou cestou- prirodna kozmetika, dobre odlicovanie, nevytlacanie sa… avsak ak nic nepomoze ako sa stalo aj mne, nebranila by som sa ani tabletkam. Ja som pocas 6 mesiacov brala Roaccutane a plet sa mi nadherne upravila. Viem, ze je to silne antibiotikum ale kvoli trapeniu pocas tych rokov a strate sebavedmia mi to za to naozaj stalo.

Teraz mam 29 a nejaky ten pupacik sa stale objavi ale hlavne je spravne cistenie a odlicovanie.

Mne osobne velmi pomaha ilova cistiaca maska, ktoru si mozete objednat z internetu. Je to stary aztecky sposob starostlivosti o plet pouzivaný uz starocia. Maska sa miesa s organickym jablkovym octom, ale moze sa pouzit aj obycajna voda. Je super hlavne v boji proti porom a ciernym bodkam. Pomaha odstranit zacervenanie zapalenych vyrazok a zmensi vypukle zapalene pupaciky. Pravidelne pouzivanie je dobrou zbranou proti flakom a drobnym jazvyckam po akne. Ja ju pouzivam raz tyzdenne vecer. Nezabudnite si po nej plet pekne hydratovat kremom. Ja si ju objednavam z Anglicka za okolo 17-18 libier a balenie mi vzdy vydrzi skoro rok.

amzn.to

neviemnick

Aby ste sa nezavádzali ....aknenormin je len ZNAČKA!!! liekov! ja som brala CURACNE boli silnejšie ako aknenormin. Aknenornmin brala moja sestra. Aby ste lekarku nezavadzali normalne sa opýtajte na liečbu RETINOIDMI.
Retinoidy - to je druh liekov ako napr. antibiotiká, homeopatiká. To že sa to volá akenormin je len značka. Značka liekov sa predpisuje v závislosti od vašej krvnej skupiny, stavu pečene a obličiek a gramáž ( sila liekov) sa určuje podľa intenzity akné.

Moja skúsenosť je taktiež veľmi dobrá. Až na to že po vysadení mám aj po dvoch mesiacoch stále suché ruky a pleť. Dáva sa to však do poriadku ako to sledujem.

A ak by som mohla poradiť....ak sa niekto lieči alebo bude liečiť RETNOIDMI (curacné, aknenormin...)nenoste šošovky. Radšej to vydržte s okuliarmi. Ja som si nedala povedať a teraz keď nosím šošovky, spraví sa mi tzv. jačmeň v oku. Je to nepríjemné a hlavne šošovky už nemôžem nosiť. Len príležitostne. Takže keď sa už do toho pustíte len už vydržte A PROSIM DODRŽIAVAJTE všetko. Je to pre vaše dobro.

Veľa šťastia....

Matulqa

Bibba ano su to silne lieky. Ja uzivam roaccutane ale je to vlastne to iste. Ja ich beriem 3. mesiac a este ma cakaju 3. Pred uzivanim aj pocas uzivania sa berie pravidlene krv na testy na pecen ci nie su nejake zvysene hodnoty. Ma dost neziaducich ucinkov. Nesmies otehotniet lebo by to poskodilo plod. Ja som stale unavena, od kedy ich beriem mam suchsiu plet aj pery. Tieto tabletky su len na predpis ale ak nemas extremne akne tak vyskusaj radsej ine alternativy. Mne predpisala najprv antibiotika tie som brala 20 dni ale nepomohli a zinerit ten pouzivam teraz uz len lokalne ked sa mi sem tam vyhodi nejaka vyrazka. Tieto tabletky by som odporucala vtedy ked uz nic nepomahal.

uz nie

ja som mal pocas puberty dost zlé akné a kadejake krémy a pod vobec nepomahali tak som bol u koznej ze nech mi predpise tabletky. dala mi tiez AKNENORMIN a jediny problem boli suche pery a dlane ale stalo to za to a bral som to cca 3/4 roka a mam pokoj.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chalani poradte mám 17 a co vam pomohlo na akne aspon trosku - Fórum - ZDRAVIE.sk