Rady starých materí na akné

Súvisiaci obsah

lolarocks

Rob si masku na tvár z droždia .. vlažné mlieko vymiešaš s droždím (asi polovica kocky),vymiešaš na kašičku (ani hustú,ani riedku,tak akurát) .. alebo to isté ale miesto mlieka dáš vodu ..

Ja som si to dávala 2-3 krát do týždňa,2 týždne a pomohlo. A na noc som si dávala obyčajnú zubnú pastu na vyrážky a teraz mám čistú tvár ..

jednoockoo

ja som sa zbavila akne tak ze som rpestala na seba patlat make-up, podla mna to strasne spati, aj ekd niektori tvrdia ze nie, ale sama na sebe som videla ze o mesiac, od kedy som make up nenosila sa mi plet vyrazne zlepsila. na odlicovanie som pouzivala olivovy olej, tvar si umyvala cistou vodou, a miesto pletovej vody som pouzivala zihlavovy caj. kedze ja caj pijem denne, vzdy som si trosku nechala a s tym si pretrela tvar, za pol roka sa mi plet nadherne upravila, ziadne hnisave vyrazky, sem tam cierne bodky, ale tak to ma snad kazdy, toho sa uplne zbavit neda, a ked mate rano rozsirene pory, tak umyt ladovou vodou, alebo kockou ladu si prejst po tvary, :)

simiq

prosim vas co je dobrena flaky po akne,uz sa mi vriedky ani nerobia ale na brade mi ostali flaky po tycj co som mal akedysi nevem ako sa amm toho zbavit.. prosim poradte mi...

mirka 23

Na mokrú tvár? RNG, to som nevedela.
Kokosový olej s Citricidalom je vyborný. A ak nechcete mať akné, tak v prvom rade sa fakt zamyslite čo jete a aké doplnky beriete.

RNG

co tak rada od starych otcov, ako ja:
ed telu zabranis vylucovat cez tukove zlazy( to vedia k acniam, ked sa tukove kanaliky zapchaju tvrdymi tukmi)

tak zacne vylucovat do cyst, vyrazok a vredov.

Cistenie tela od rozneho odpadu sa neda nijak obist, ci uz to telo urobi samo svojimi vlastnymi enzymami(vyroba enzymov sa da ciastocne posilnit branim extra jodu) alebo pouzivanim doplnkov na enzymaticke cistenie

Roacutane nevylieci akne, len potlaci ich vytvaranie za cenu dalsieho
zamorenia tela.

Riesenie na acne je

1.odmorit telo(enzymi),

2.jest spravne jedla=nezamorujuce( tj ziadne vyprazane, znicene tuky,len
panenske tuky,ziadne nestravitelne denaturovane bielkoviny)

3. potlacit vytvaranie DHT(doplnky a kozne preparaty obsahujuce zinok a
rastlinne steroly)

Hnisanie a zapaly v acniach sa daju potlacit nielen pouzivanim zinkovych preparatov ale napr aj pravidelnym pouzivanim kokosoveho oleja s pridavkom niekolko kvapiek(3 kvapky citricidalu na lyzicu oleja, dobre premiesat) na noc na tvar. Najlepsie je naniest tenku vrstvu na mokru tvar