Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco si neviem najst chlapca?

Hapacabanna

Co by si robila zle?Nic nerobis zle,ale jednoducho asi este na lasku mas cas.Ona pride sama,necakane(zvycajne v tu najnevhodnejsiu dobu)to je tak vzdy u mna :)Ale ked pride,tak to stoji za to.Drzim palce

smutnunka

ahojte,no ja mam ties taky problem ze chceem chalana s ktorym som uz chodila ale on ma nechce on chce babu co mal este predomnou...ale ties sa mi paci moj spoluziak ktory o mna nema zaujem :( alebo ja neviem...ale proste ja uz potreebujem niekoho zase lubit :((

[zruseny12]

neni to podozrive jedine,ze to teraz tak chodi,ja som to tiez tak mala,ved nemusia vsetci pieti byt z jedneho mesta...a nikkol je to normalne...ze tych co ty chces,nechcu teba a ty co tebe chcu,zasa ty nemas zaujem...tak to chodi...ked si spomeniem na svoje mlade casy,bolo to to iste....tiez o mna mali zaujem aj piati naraz a neboli s toho isteho mesta...a bolo to niekedy velmi zle,lebo tiez som nemala zaujem a vnucovali sa mi aj niektory 2roky/no vnucovali,pre nich to nebolo vnucovanie,teraz to chapem,ale vtedy to bolo pre mna ako vnucovanie/

nikoll

ahooojte....mojim problemom je ze ma chce asi 5 chlapcov....no a v tom je problem ze ma vobec nezaujimaju aaa ti chlapci ktori sa mi pacia tak pre nich som len vzduch.....ach je to uz hrozne mam 15 a mala som iba jedneho chalana....aa teraz ma chlapci beru ako najvecsiu odkurovacku lebo kazdy kto sa ma opyta ci chcem nieco s nim mat tak ja poviem ze nie.....aaa asi preco lebo vobec nieje moj typ :o(

spagheta

akoze konec!dnes som sa zobudila so svlzami v ociach!snivalo sa mi o nom!!!
a bol to taky krasny sen-dali sme sa dokopy a rano som sa zobudila s tym ze je to blbost!!!konec!uz sa nemienim takto traaapit!!!!musim zabudnut a ist dalej

spagheta

kurnos,nechapes ako to myslim..ide mi o to,ze nemam rada ked ma niekto dusi,ze tak ci tak potrebujem byt aj s kamosmi a nielen s jednym clovekom,ale toto teraz riesit nemusim....moje srdce je zadane....ale nechcene...mozno je to preto ze sa malujem,ze rodrigez?!:))))

spagheta

rodrigez,oplyvas kalsickou chlapskou naivitou a nechapavostou§kazdy by chcel peknu babenku,ale pritom nepochopis preco sa baby maluju?!obliekaju?!ak by to nerobili,tak sa za nami ani neobzriete!az po dlhsej dobe ked zistite zo v zene skutocne je-beriete ju aj bez make-upu,strapatu a vsetko,ale prvy dojem...ja som nehovorila o tom ze baba ma mat na sebe kilo make-upu,ale take detailiky ako spirala,jemny prirodzeny tien na oci ci pekny lesk-urobia vela,ci ty pohordas cekkovo zenami co sa maluju?!haha!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco si neviem najst chlapca? - Fórum - ZDRAVIE.sk