Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkoholizmus

nnnuuu

Ľudia, ktorí pijú, sa zvyčajne veľmi nudia. Žiaden cieľ, žiaden zmysel života. Je smutné, že takí ľudia sú vo vzťahu a ani v ňom nevidia zmysel života. Treba im pomôcť, ale zase s pomocou to netreba preháňať.

ajja

s clovekom ktory chlasta si neporadis, nic nezmozes, ona sama musi chciet prestat pit, nikto ju nedonuti iba ona sama.

zavisly

alkoholizmus je ako vírus, napr.herpes navždy ....zmena na mozgu,biochemické zmeny...šialená túžba piť,craving. Nie je to chyba vôle! vôla je dávno prepitá...preto sú také časté recidívy. lieky neexistujú primárne na alkoholizmus,iba na príznaky...ámen

buco258

napr. ja pijem len z jedneho dôvodu a to preto, že mam socialnu fobiu a neviem ju prekonať. A v poslednom čase som naliaty denodenne. Viem, že je to moja zahuba. Uz minule som mal neskutočnu chuť skočiť pod vlak, ale nejako som sa v poslednej chvíli zlakol smrti. Netušim, čo bude so mnou, ale asi nič dobre. Ako z toho von? Všetko to začalo tou fóbiou.

dmonik

Dobrý deň,potrebovala by som pomoc pre dcéru,ktorá má tento problém. Má len 19 rokov. Ocením akúkoľvek radu alebo odporučenie na dobrého lekára. Budem naozaj vďačná.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkoholizmus - Fórum - ZDRAVIE.sk