antikoncepcia

barbinka

Sa zobuď láskavo. Ja som sa tu vravela, že antikoncepcia ti pôsobí ďaľších 7 dní, teda aj počas pauzy. Tak ma tu neobviňuj z niečoho, čo som nepovedala.

neva

že nevravela? prečítaj si otázku a svoju odpoved zo včera o 19:56. Celkom si pisateľku oklamala!!!!!!!!!!!!!
KONČIM viac nereagujem.!

neva

Dievčatá, vyzerá to tu ako na bojisku. Jednoznačne dávam za pravdu ja20. Barbinka, je rozdiel douzívať balenie t.j. 21 tabl. , vtedy si chránená stále, celých 7 dní, čo máš pauzu. Ale ked vynecháš 4-tú, či inú tableku z balenia a spomenieš si na to až po 12 hodinách, alebo ešte neskôr, tak máš problém, netvár sa, ako keby sa nič nestalo!

barbinka

Ako pozri, ja tom mám odskúšané sama na sebe. Nikdy som neotehotnela, tak asi to nebude až také ako vravíš.

ja20

hej a ide o to ze ked sa zmestis do intervalu plus 12 hodin tak si chranena stale ale ak aj len raz presvihnes a das si napr po 13 hodinach tak sa musis chranit aj inak lebo je tam zvysene riziko

barbinka

No však nevynechala. Možno som si niekedy o dve hodky o tri dala neskôr, čo som na to zabudla. Ale ja sa tu bavím o týždni po dobratí tabletiek. Proste ja keď dostanem menzes na ten piaty deň, tak už nemáme s priateľom pohlavný styk, ale tie štyri dni, čo som ešte nedostala menzes, tak úplne bez problémov. Proste ta antikoncepcia účinkuje.

ja20

barbinka> dobre ale tbl si uzivala normalne a nezabudla si na nu viac ako 12 hodin... inak by si mala zvysene riyiko otehotnenia ak by tak bolo.ja mam 23 a?