Mikrocysty na tvári

Nerita

a ako sa staras o plet?Dolezite je pouzivat cistiaci krem alebo gel (naniest-zmyt)..tym mikrocystam velmi nechapem...ale pomoze aj Pealing. Garnier Pure ma dobry pealig. A co sa tyka cistiacich gelov, tak Loreal teraz sadu panskej kozmetiky v dobrej cene,urcite si nieco vyberies.

dema

cawky takisto mam milie ...uz mi to raz cistilo bolo to sice potom trochu zapalene ale dalo sa to vydrzat lenze po niekolkych mesiacoch sa to zase zacalo objavovat... kozmeticka mi povedala ze mozno mam aj taky typ pleti a mala by som s tym zajst mozno aj ku koznej ...a zajtra s tim idem znova ku kozmeticke lebo mam cele lica sama biela bodka proste hruza len hlavne nezufajme taky je zivot....

lencok1

tak uz pozajtra ma caka zakrok, mam strach, ako to dopadne...este mam v ten den aj skusku, uz aby bolo po utorkuuuuuu!!!!

mer7

Si si isty, ze su to mikrocysty?mozno su to len cierne bodky- necistoty na tvari. Kup si peelingovy krem a jemnym trenim si ocisti tvar, len nie v okoli oci.

pentium

lencok to mas pravdu,ozaj to na dusevnom zdravi neprida.Poznam aj ja ten pocit pretoze som mal dost značné akné.

lencok1

zivot je nefer, niekomu dodrbe co sa da a ini plavaju len tak ladne na vrchu...ano aj horsie veci su, ale toto ti teda na dusevnej pohode neprida

pentium

predovsetkym sa sustred najma na skolu,aby si dobre dopadla,ja uz pojdem spat,takto skoro,teda dufam ze zaspim...zajtra mam velmi tazku skusku...tak krasne sny,a netrap sa uz...pa pa...