Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikrocysty na tvári

pentium

no ano lencok,dufam ze sa toho zbavim,a neboj sa ty to prekonas,len treba na to cas....mala by si si kupit v lekarni ten kokosovy olej ten ti pomoze kozu zregenerovat rychlejsie,a budes moct s tymi gulkami ist cim skor na laser,neboj ,zbavis sa toho....

lencok1

inak dr mi chcela predpisat antikoncepciu, ale kedze uzivam antidepresiva, ktore tak neznasam, uz som toho viac nechcela...
a odkial tu zems zohnat, mas ju v obchode? a ozaj u teba sa da kupovat len priamo ze pridem alebo by to bolo mozne aj odoslat?
inak predpisala mi Doxybene

lencok1

inak uz som kludnejsia, som to vsetko musela predychat...
a vidis aj tebe to pominie, aj dr ti povedala ze to nie je take hrozne

RNG

Antibiotika nezastavia tok mazu. Len zinok a hormony mozu znizit tvorbu dehydrotestosteronu, ktory stimuluje tvorbu mazu.
Ak tam mas infekciu(ta biela gulka?), tak by ti ta zmes kokosoveho oleja, cukru a par kvapiek GSE pravdepodobne pomohla zbavit sa infekcie a pomoc zahojit kozu(tj vnutorne vrstvy).

pentium

no mne povedala,ze mam plet celkom v pohode,zze nemam panikarcit...ze to je este dobre,a predpisala mi na to skinoren a zineryt(no vlastne ja som ju o to poprosil).takze dufam ze mi tato dvojkombinacia pomoze....

lencok1

ty si zlaty, co by som bez teba robila:)...
no ale je to zataz na psychiku:(...nezvladam to akosi, je mi dnes stale do vracania...
a co tebe celkovo povedala na plet, inak mne tato dermatlogicka predpisala aj nejake antibiotika na preliecenie proti tvorbe mazu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mikrocysty na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk