Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikrocysty na tvári

lencok1

tak som totalne napalena, idem sa rovno odstrelit...
tak zevraj su to makrokomedy faciei alebo jazvicky po CO2 laseri, akoze toto ja neprehltnem...

pentium

dneska mi kozna predpisala skinoren a aj zineryt,viete mi poradit ktory mam pouzit prvy???ja si myslim ze skor asi ten zinerytz a potom na nho skinoren,ale nie som si isty...poradte mi niekto kto to tiez uzival...

lencok1

dnes tam idem a mam strach, bojim sa ze opat ma len rozdrbu a ucinok ziaden:(, nemozem od vcera ani jesta je mi na vracanie

lencok1

hej sa ma spytal co s nou mam, ma rok nevidel, prisiel z kanady a tak sa ma spytal ze to...:), ale v poho nech sa radsej opyta, ako keby mal kukat ako zmyslov zbaveny, moc to vidno nebolo, ale predsa trosku

lencok1

my sme ale dvojka:-D
vies co inak ja by som brala to akne radsej, lebo viem ze to sa vyhoji, ale toto co mi spravili co do slaka s tym:(((((((som moc nahnevana, znicili mi peknu plet

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.