Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikrocysty na tvári

pentium

ja wiem ze to je pre teba tazke lencok,aj ja som na tom tak ze ked mam akne,tak si myslim ze kazdy sa mi pozera len na to....preto kvoli tomu tak vystrajam...:D

lencok1

no aj ja som zvedava co tebe predpisu a ako ja dopadnem, bola som vonku s tym kamosom, bol podareny, hovori mi aka si zlatucka,ale co to mas s bradou? :-D, ma skoro drblo...

lencok1

a pentium co si mi pisal na pokeci, ze na tych foto nic nevidno, to su fotky z cias ked som mala uplne supernu plet, teda pred rokom...
a ved som ti pisala ze som si isla dat odstranit nejake tri bodenky, ale ujo tam nasiel viacej takych mini, tak mi to vylaseroval a odvtedy kooooooniec, zhorsilo sa to o 1000%beda mu zajtra...fakt som z toho zufala, lebo ked ma clovek dobru plet a ide k dermatologovi ocakava ju este lepsiu, teda zbavit sa tych troch bodiek a nie ze mu pribudne 40 dalsich, v tom je moj problem, preto som taka namosurena vies:(

lencok1

cavte kamoskovia, bola som s kamosom von, ma vytiahol:), tak som sa na chvilku odmlcala...
ano pentium zajtra nas to caka:)...
a mila keity, popis presne co na tej brade mas, su to vyrazky, ploche bradavicky, ci cysticky? mne sa to ma zajtra rozlusknut...a ja ta budem urcite informovat, definitivne mi maju povedat co a ako...uz ma to vazne serenka, presne viem ake mas pocity
a mily pentium jasne ze ti dam hned vediet, ale moj zlaty, to ci to zabralo sa uvidim az po dvoch tyzdnoch, ked zmiznu tie podliatinky...

pentium

keity,aj lencok s tym este len bojuje ,zajtra ide na laser,pokusia sa jej to odstranit laserom,no dufajme ze jej to vyjde,poprajme jej vela stastia...

keity

ahoj lencok1 :) citam o tej tvojej brade-myslím ze viem presne co mas na mysli,prepac ja ti nepomozem-mam totiz ten isty problem!nikdy som taku bradu nemala a teraz uz rok a pol sa toho nemozem zbavit,je to neprijemne ale cim viac do toho zasahujem-tym je to horsie,pouzivam drahu kozmetiku z lekarne,zdravo sa stravujem,nefajcim ani nic podobne..pomaly neverim ze existuje sposob ako tu bradu dat do povodneho stavu!a tie komplexy:-/nedokazem sa pozerat ludom do tvary ked s nimi hovorim-pripadam si taka smiesna s tou bradou..inac plet ujde..sem tam vyraska ale len malo.PORAD PROSIM VELMI AKO SI SA TOHO ZBAVILA,CO MAM SPRAVIT

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mikrocysty na tvári - Fórum - ZDRAVIE.sk