Mikrocysty na tvári

lencok1

no radsej to veru sam nerob
inak mna uz dnes boli brucho, co tam 8.jan. idem:(...
dnes som si vsimla na priatelovom lici nieco podobne, on to mal asi predtroma rokmi, prisamvacku to mam od neho, do certa

lencok1

a pentium co ty na sebe robis pokusy???:)inak ja by som to tiez skusila tu ionoforezu ale sa bojim, aby som nieco nepokaslala

lencok1

RNG ok mozem skusit aj tie doplnky, ale mne sa to cele akosi nezda...
moj problem na zaciatku 3 bodky na brade,mali farbu ako pokozka, ale ked som natiahla kozu na brade bolo ich vidiet, tak ok, dam si to odstranit, no ked ujo videl moju bradu, v podstate take male cuda mi nasiel na celej brade, takze mi dal asi 40 zasahov laserom, potom som mala chratsicky, ktore opadli a teraz namiesto toho aby to zmizlo, sa aj to ostatne zvacsilo na velkost tych prvych troch bodiek a je to biele...potom mi to dokonca zoskrabaval ale ani to nepomohlo, o co moze podla Teba ist? popisem to este raz asi takto: biele tvrde bodky( niekedy su to nerovnomerne bodky) a mam to po celej brade, uz nemam hladku pokozku ako kedysi, ostatna plet na tvari je fajn...o co teda moze ist?dakujem

pentium

matko111=)) a navyse ani po slovensky nevies :P nauc sa predlozky sklonovanie,a potom sa pokusaj nieco pisat...lebo obavam sa ze taky ako ty ti neporozumeju :D

RNG

Nie. a to hovorim zo skusenosti, lebo som si privelkym prudom vypalil na minus pole(lyzicka pod pazuchou a naviac navlhcena, aby som to urychlil) znamienka, ktore sa mi teraz pomaly stracaju uz vyse roka.)
Takze pozor na to urychlovanie.
Robil som v tom trochu vyskumu na sebe, meral som si prudy, pouzival rozne baterie(od 12 do 1.5 voltu) a najlepsie vysledky som mal od 3 do 4.5 voltu, aj na opar aj na infekciu pod zubom (2 x potlacena, zub zachraneny) pri prudoch 30 az 250 mikroamperov, ak by sa niekto zaujimal.
Proste ak citis ze ta to pali, zmensi kontakt. Napr chyt lyzicu s minus polom do suchej ruky, nie pod vlhku pazuchu s tenuckou kozkou.