krátka uzdička.

andii

a ešte niečo... budem po operácii krívať, alebo ťažko sa pohybovať?

Sorry za spam, ale je to pre mňa dosť dôležite

andyii

ďakujem za odpoveď
V podstate sa chcem spýtať ešte niečo- bude mi to robené v celkovej anestéze- môže sa niečo stať, ak budem nasledujúcich 6 hodín sám?
A mám sa nasledujúce 2-3 týždne vyhnúť telesným aktivitám? Napr behu alebo cvičeniu vo fitku?

andyii

Viem že sa na moju otazku ťažko odpoveda :) Ale budem po operacii (mimochodom na ziadnej som este nebol) pocitovat taku bolest, ze mi to zatieni mozog?? :D

andyii

Zdravím
Mal by som jednu praktickú otázku- v pondelok idem na frenuloplastiku. Budem schopný o deň na to ísť na zápočet?

Louis1

Zdravím... mám 15 rokov.. a mám taký problém že si nemôžem pretiahnuť predkožku cez žaluď....pretiahnem ju iba do polovice.... stále si myslím že mám zúženú predkožku alebo predkožku prilepenú k žaludi... ale uzdičku hneť na špičke žaluďa tam sa mi to hneť začína.. a tak si myslím že to asi preto si nemôžem stiahnuť predkožku cez celý žaluď... inač predkožku pretiahnem cca do polovice žaluďa... prečo to je tak ? prosím kontaktujte ma na email Clip-in1@azet.sk .... dá sa s tým niečo robiť???...

PMOC

Chcel by som sa spýtať, predkožka sa mi dá v pohode stiahnuť, pokial mi teda nestojí. Ako náhle sa postaví, nejde sňou ani pohnúť,ani len do polky žaluďa. Je to ten istý probôém s krátkou uzdičkou alebo niečo iné ??? Ďakujem.

Brano1616

ja som bol na zákroku v BA na Antolskej, celkovo som čakal 2 týždne, 1 týžden na vyšetrenie a týždeň na zákrok. Všetko to hradí poisťovňa, takže nie je potrebné ísť k súkromníkom. Doktori boli v pohode...

hmm...

ja by som sa chcel spýtať či vy máte problém s uzdičkou alebo niekomu to pomohlo aj pri predčasnej ejakulácii...vrajže vtedy sa to tiež rieši takto...