bolesť v podbrušku

Príspevok v téme: bolesť v podbrušku
Pocahontas

Chcem sa spytat ci sa uz niekto stretol s podobnym problemom a ak ano, ci mi vie povedat co to asi je a co mam s tym robit. Samozrejme pojdem co najskro ku gynekologovi, ale asi budem musiet niekolko tyzdnov cakat kym sa dostanem na rad. Takze, uz dlhsiu dobu ma bolieva v pravom podbrusku, ale vzdy len obcas pri prudsom pohybe, ale v poslednych dnoch to zacalo boliet pri beznom pohybe a dokonca aj v pokoji. Neviem, co to moze byt, ale mam strach. Prosim poradte. Uz to boli i pri pohlavnom styku. Dakujem

Pocahontas

Dakujem baby, dnes ma to uz tak neboli, ale ked som si pocitala dni , myslim ze este by som nemala mat ovulaciu. Tak neviem. Mozu to byt aj mocove cesty lebo s tym mavam pbcas problemy. Kazdopadne pojdem k tomu lekarovi, len neviem ako u vas, ale u nas sa ku gynekologovi treba objednat aj v predstihu 3-4 mesiacov, co je dost na ... no uvidime, co povie obvodak. Dík.

Jana_PO

Pocahontas, ja som mala podobny problem a od strednej skoly som s tym behala po gynekologickych ambulanciach. Odporucam Ti cim skor s tym ist na vysetrenie (ak nie ku gynekologovi tak aspon k praktickemu lekarovi ci na chirurgiu) aby sa vylucil zapal slepeho creva...kazdopadne sa daj poriadne vysetrit a nedaj sa za kazdu cenu "rezat". Ja som skoncila na operacke a vybrali mi zdravy slepak len preto ze zle ma diagnostikovali.Problemy a bolesti mi vsak zostali dodnes a stale nevedia prist na to co to sposobuje. S gynekologom sme sa nakoniec "dohodli", ze to bude zrejme ovulacia, ktora prebieha (resp. by mala prebiehat)striedavo raz na jednom a raz na druhom vajecniku. Drzim palce a verim, ze to dopadne dobre:)