depresia?

kacenkaa2

Ja si nemyslim,ze je hanbou ist k psychiatrovi,ja som tiez mala podobne obdobie a mne psycholog velmi pomohol.Je to lekar ako kazdy iny a ked pomoze tak preco neist...

teac

awoj.No zacni s manzelom novy zivot.Spolu vecerajte(aspon priberies),nakupujte spolu alebo s kamoskami.No kedze nemas rodinu chodte na nedelnajsi obed k manzelovym rodicom,ale ked sa tam vam nechce ist chodte do restauracie medzi ludi a do spolocnosti(to pomoze).A pomohla by aj akupunktura to vazne uvolnuje totiz nervy.A zajdi aj za psychiatrom on ti vysvetli aj zmysel zivota.No a nechapem preco este nemate deti, mohli by ste s tym uz zacat.Ved deti prinesu do vasej rodinky radost.Vela stastia a ozvi sa ako to dopadlo.

kiiki

píšeš že nemáš deti, ale o súčasnom partnerovi sa nezmienuješ, možno by ti pomohla malá zmena,,,,láska robí divy

kiiki

bože môj Janík teba to ešte baví do každého fóra píšeš akupunktúru!!!!!! Už si tráááápny!!!!!!!!!!!!

nemenovana

veríš v kresťanského Boha? ak áno,nevidim problém,treba sa s ním o tom porozprávať,On ti pomôže,len musíš veriť,,,

klaudiak

Nie si prvá ani poslená, keď si lekár nevie rady poške ťa k cvokárovi. Skús čítať knihy,
nájsť si nejaké záujmy. Hlavne hľadaj zmysel života, nie si tu len tak pre niž za nič. Život je taký
krásny len človek na to musí prísť,
nikto ti v tom nepomôže len TY sama. Je stústa kníh hľadania zmyslu života, filmov....
a ľudí ktorí ti pomožu len sa treba obzerať okolo seba a počúvať ľudí okolo seba, ktorí ti tajú odpoveď. Prídeš na to.

jatyon

psychiatri su na to aby pomahali pri psychickych tazkostiach.
nie je to ziadna hanba.
je to choroba, ako kazda ina, iba ludia to niekedy vnimaju trochu inak.
ale to nevadi.
da sa dobre pomoct....