On-line psychológ, psychiater

lendoki

Dobrý deň.
Sú techniky a metódy s ktorými sa dá pomerne rýchlo posunúť stav vedomia -ide o rozvoj osobnosti ak pacient alebo (klient)pochopí fungovanie svojho bio počítača.
online psychologické poradenstvo robím telefonicky už roky /reaz sa preorientuvávam na internet - chystám psychoterapiu aj skupinové školenia a meditácie cez web. ak máte takúto potrebu hladajte proti-stresové linky vo vyhladávačoch / nemôžem sem napísať svoj aby to nebola reklama...
Pekný deň prajem !

sedmoočko

mama mi nepomôže. práve pre to ako sa správa,neviem čo chcem a tak.je to zložité.
a s tým psychológom?chodím tam.ale som si najbližšie stretnutie presunula až o mesiac.hanbila by som sa,vrátiť to na skorší dátum.myslím,že čo by si pomyslel psychológ.(že čo stále presúvam dátumy stretnuia.ale asi pôjdem hneď zajtra k nemu).

43

sedmoocko a chodis ted k tomu psychologovi alebo ti to hanba nedovoli?
za čo sa hanbiš?za to ,že si taka užasna,že si vieš poradit a vyhladať odbornika.ved na to su tu,aby nam pomohli ked treba.nie su tu pre blaznov,ti potrebuju inu straostlivosť,hanbit sa maju ti,čo takych ludi odsudzuju a smeju s az nich.
ale myslim,že dnes hadam ani nie je človeka,čo by vsetko zvladal na 100% a nepotreboval nejaku pomoc.
takže neviem , v čom chceš poradit.ale jednoznačne ak sa necitiš dobre,tak tam chod a ja by som sa teda určite aj mame zdvoverila .možno ti aj mamina pomože.

beyonce

Dobry den.mohly by ste nam prosim poradit.mam doma brata ma 26 rokov a je starsne zly doma nas vsetkych doslovne tyra.vyhraza sa rodicom bratovy.uz sme ho vyhadzovali ale odmieta sa odstahovat ze mi ho nebudeme vyhadzovat a tyrat.pred par dnami dokonca zavolal na nas policajtov ze ho tyrame samozrejme hned aj usiel tak sme to policajtom aj vysvetlili.

sedmoočko

dobrý deň.chcela by som sa opýtať, že čo by som mala urobiť.chodím aj k psychológovi,ale mama o tom nevie.problém je v tom,že som si dala presunúť čas stretnutia s ním.pretože so m mala toho dosť aj doma, aj v škole.teraz to ľutujem.jedna osoba mi poradila mi aby som za ním zašla,ale hanba mi to nedovolí. čo si pomslí?situácia je taká,že som chcela všetko robiť.lenže som dostala väčšie vynadané, ako doteraz čo bývali.nebaví ma škola, ani nič.obyčajné situácie nezvládam.cítim vždy úzkosť,strach,a smútok.nič ma nebaví,a neviem čo chcem.najhoršie je,že si myslím,že si môžem za všetko sama.čo mám robiť?dakujem

Luuu

pre kamaratka123 je to gambler ja mam presne takeho priatela tiez nesplaca skryva postu exekutor na krku svoje vyplaty minie na co chce na na automaty a ja musim z mojej mizernej vyplaty vsetko platit a to ani nepokryjem všetko stale sa hadame slubuju a nic ja už nevladzem a ani ho nedokazem opustit... takze si to skus nejako zistit drzim palce aby to tak nebolo...

fucklove

Ahoj vie mi niekto poradiť ako najlepšie vysadiť Benzodiazepíny. Beriem tabletky asi 2r a teraz som prestal tak že som šiel postupne dole z dávkami. Momentálne som čistý neberiem 10 dní nič, ale je mi vždy špatne cítim sa slabo nechutí mi jesť a tak. Proste je mi mizerne a chcel by som vedieť koľko to ešte tak to bude. Ďakujem za odpoveď.