zaneprazdneny priatel....

Príspevok v téme: zaneprazdneny priatel....
tvojdudrosko

Ahojte.Ako by ste riesili tuto situaciu?S priatelom sme spolu 9mesiacov.Prve dva sme boli spolu takmer kazdy den,potom bol 2mesiace v BA a videli sme sa len cez vikendy.Teraz sa vratil domov a kazdy vikend sa hadame kvoli tomu,ze nie je ochotny najst si chvilku casu pre mna a spolocnu prechadzku do prirody.Zije v dome s jeho mamou,otca uz nema.Chapem,ze sa musi postarat o dom,zahradu aj o mamu,ze musia ist na nakup a na navstevu.Ale stretnut sa s nim 3x do tyzdna (sme spolu 2-3hodinky malokedy viac)po praci,ked je unaveny a uteka domov,lebo uz ho caka mama,ktora mimochodom este stale nevie,ze sme spolu,sa mi zda trosku malo.Respektive ma nebavi stale behat po obchodoch,nieco vybavovat,stretavat sa s jeho kamosmi,ked mame aj tu minimalnu moznost byt spolu a podobne.Uz by som fakt chcela zazit vikend,ked budeme sami dvaja niekde v prirode,nebudeme sa nikam ponahlat a jednoducho budeme len oddychovat.To chcem vazne az tak vela?Neviem pochopit jeho spravanie sa,pretoze ked bol v BA a aj teraz ked ide niekam na sluzobku kazdy vecer mi place do telefonu ako mu chybam a ako chce byt so mnou a ked ma moznost,tak radsej ide ku kamoske na gril party,alebo sedi doma pred telkou...A z toho ma ide porazit.Najviac ma hneva,ked sa hadame a on sa tvari,ze z toho robim vedu a ze to neni az take strasne,ale fakt mi na tom zalezi a chyba mi.Prosim poradte.Dakujem.

zamilovana

Keď nemá čas na Teba, keď spolu chodíte, tak neviem, neviem. Ja by som sa na neho vykašľala čo najskôr.

tvojdudrosko

kajak,dakujem za nazor,ale nemyslim,ze je unho na prvom mieste praca.Nie je sukromnik,robi v statnej sprave,takze musi byt v praci v urcitom case,co chapem a po praci sa stretava so mnou,ale len pondelky,stredy a piatky. tie dva zvysne dni beha s mamou a vybavuju co treba pripadne robi doma na zahrade.

tvojdudrosko

no to by sa fakt nemala.neviem,ale ked sme sa na Silvestra stretli u nich doma,tak mi pripadala velmi mila.take nieco,ako babicka :) pokeca o vsetkom moznom,pohrala sa s kamoskinou malou...
len ju nepoznam,tak fakt neviem odhadnut a ani si netrufam povedat,ako sa spraba k priatelovi,co sa vztahov a vyzvedania tyka.

mija

Aha, takze sa boji, ze by to zasa mal zazivat znova, chudak.... mal by asi mame vysvetlit,ze je to jeho zivot, nemoze sa mu takto velmi miesat do sukromia...

tvojdudrosko

no najhorsou skusenostou pre neho bolo asi to,ze sa ho mama vypytovala na jeho priatelky a ked sa rozisli,tak to bolo este horsie,stale sa v tom vraj rypala a pytala sa preco sa rozisli atd.

mija

tak to je velmi divne...mozno ma nejake zle skusenosti z predchadzajucich vztahov,ked ta nechce predstavit svojej mame... drzi si ta nejak od tela

tvojdudrosko

mija, keby to bolo take jednoduche stale ako to vyzera.mama mojho priatela o mne napriklad ani po 9mesiacoch,co sme spolu nevie,byvaju v jednom dome a asi by sa velmi cudovala,co tam robim.A druha vec je ta,ze priatel by mne osobne nedovolil aby som mu pomahala s takymito vecami

tvojdudrosko

Jarka dakujem za radu.No on je skor taky typ,ze sa nezlakne,ked ho postrasim.aj ked tento vikend mi pisal sms,ze keby sme sa tak nelubili,tak by sme to vsetko vyriesili velmi rychlo- rozchodom,ale ani on ani ja toto nechceme.Na to sa az prilis lubime.Uz som skusala aj naznacovat,aj priamo som mu iste veci povedala a stale to nemalo ziadny vyznam.Vzdy sa to obratilo proti mne :( Vies,mas stastie,ze prisiel,lebo moj by mi do 14.00 pisal sms a potom by mi vecer zavolal.Ani by ho nehlo dojst.Drzim Ti palce,nech sa aj ten tvoj priatel umudri.papa a dakujem este raz

mija

Jarka, podla mna ked staval tu garaz, si sa mala pozbierat a ist mu pomoct.bolu by ste spolu a aj by to islo rychlejsie.potom by ste si vypili pivko a bolo by vam fajn :)

kajak

Ja som prežívala to isté keď som chodila s mojim teraz už manželom. Na prvom mieste bola vždy práca a až potom ja. Zostalo to tak doteraz, takže ak dúfate, že sa to zmení, tak nezmení. Sme spolu už 15 rokov.Dudrosko v tvojom prípade by mohlo ísť ešte o mamičkinho miláčika a to je ešte horší prípad.