Meska mi menstruacia

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia
kacatore

Uz desat dni mi meska menstruacia, no mam vsetky priznaky na mestruaciu, bolave a naliate prsia (sice teraz su az prilis naliate), bolest v podbrusku. Pred dvoma tyzdnami som bola na sone malej panvy, nemohli uz tam zistit, ci necakam dietatko?
Asi si kupim test :-) no predsa chcem vediet vas nazor... je moznost ze cakam babatko?

petuska266

pretože mi gynekologička povedala ze je to dobre po pol roku na mesiac vysadit...bola som asi hlupa...teraz sa bojim :(

lionesssssss

petuska, a na čo si na mesiac , prosím ťa, vysádzala antikoncepciu ?

antikoncepcia sa buď užíva alebo neužíva...

áno, môže to byť aj z toho, ale nemusí... mne meškala po vysadení 3 dni

petuska266

ahojte:) chcela by som vas poprosit o radu. menstruacia mi uz meska 4 den a mam velky strach, nerobila som si este test ale uz coskoro si ho urobim. chcela som sa spytat ci to moze byt tym ze som vysadila na mesiac antikoncepciu. Dakujem za radu :)

nika,,,

ahojte,potrebujem nieco take ako poraditť :) uz to bude 2mesiace co mi meška menštruacia, zrobila som si tehotensky test a vysiel mi pozitívny ale nemam ziadne príznaky na tehotenstvo.Dnes som bola u GYN. a zrobil mi ultrazvuk a tehotenstvo vylucil ale povedal mi ze mam zvečšenu maternicu a sliznicu.Co to moze byt???zobral mi aj krv ale vysledky budu az o niekolko dni a ja som velmi zvedava ze co to moze byt,dakujem za rady,, :)

Inner

tak v prechode sa menia hormonalne pomery. Moja mamka sa k tomu blizi a mava menzes kazde dva tyzdne... ale ci je to normalne, to neviem... vacsie straty krvi zbytocne vycerpavaju...

Cheri39

jasné, že poznám iné možnosti, ale akú konkrétnu odporúčaš pre 15-tky, teda okrem nesexovania? ja sexovanie v 15-tich nepodporujem ani neodporúčam, myslím si , že sú to deti a majú ešte čas, ale keď už sa to deje, tak nech to robia s rozumom.
je zbytočné im radiť "nesexovať", a úplne nemožné to ustrážiť, kto chce, príležitosť si nájde.