Laserová epilácia - Interklinik - Bratislava

Amber1985

Ja som bola na laserovej epilácii v BA - Aura clinic, absolvovala som zatiaľ 4 sedenia a výsledok je viditelný, personál veľmi milí, ústretoví, všetko mi bolo vysvetlené. Ešte ma čakajú cca 2-3 sedenia nakoľko som tmavý typ a výsledok závisí aj od pigmentu chĺpku a pokožky.
Zatiaľ super, spokojnosť :)

muc

anka 34, je to uplne ok, ze po dvoch tyzdnoch nemas skoro nic. po cca styroch piatich tyzdnoch zacnu rast tie, ktorych folikuly prezili. a ze ich bude pozehnane, to je iste...

anka34

ja som bola zatial raz, v zahranici, a mozem povedat ze dva tyzdne od zakroku a chlpy na niekotrych miestach este ani nezacali rast. personal bol uzasny, ziadne problemy som po sakroku nemala, trosku ma svrbela pokozka ale to je tak vsetko.
ako tak citam vase prispevky, tak by som sa asi vyvarovala tejto klinike, ako vam niekto moze vpalit ranu?? to hovori len o neschopnosti presonalu pouzit spravne nastavenia na laser...a preniest bradavice na niekoho??? tuna by bola s toho zaloba na firmu..

mirka222

Ja som bola na laserovej depilacii v ustave lekarskej kozmetiky v BA a s nimi som velmi spokojna ceny su sice o cosi vyssie ale zato laser je velmi ucinny ja som po 2 sedeniach prisla o polovicu ochlpenia.

jankaaaaaa

Tiez som tam bola - bikiny, podpazusie, lytka - zlakala som sa nizkou cenou a nie som vobec spokojna - po 6. sedeniach som prisla len o "polovicu chlpov", takze sa musim holit dalej. navyse dr. feix absolvuje s vami len to prve sedenia a zvysne robi taka jej asistentka- sice je zlata, ale odflakava natieranie chladivym gelom, takze som mala vzdy tyzden cele telo od spalenin a chrast a naposledy som na nohy dostala riadnu alergiu. Navyse ani nedepilovala celu plochu bikin - len tak 2cm pozdlzne. Sestra a mamina chodili na mytnu-aj ked je to tam drahsie, pojdem uz radsej tam, ked som u nich aspon vydela dobre vysledky. do interkliniku uz nepojdem

tinusska

mozes mi prosim napisat kolkokrat si tam bola a co ta to presne stalo? a tiez, kto ti to robil... dakujem... ja premyslam stale nad tou epilaciou.. pred par mesiacmi som tam bola na vybere znamienok, ale uprimne, nie som moc spokojna.... napr. aj dve hodiny navyse som cakala na vyber stehov, pricom som bola objednana a ten vyber trval doslova minutku....

kikka

aj ja som tam bola na epilacii noh a som velmi spokojna...jasne ze to zabera:o)toto je asi jedina metoda ktora zabera natrvalo by som mohla povedat