aj vy sa citite tak strasne?

Príspevok v téme: aj vy sa citite tak strasne?
lea123

ahojte, neviem ako na vas vplyva toto pocasie ale ja neviem co so sebou, v noci spavam tak akurat tych 8 hodin ale stale som unavena, palia ma oci rano si dam kavu a nic, zacalo to v tom obdobi ako tieto hmly a nizky tlak. Mam momentalne skuskove obdobie a nevladzem sa vobec ucit, vie mi niekto poradit ako sa mam prebrat

RNG

Zmes Stress-B a vitamin C pomahaju udrzat energiu.
Niekedy pomozu extra mineraly, brane na vecer, napr zmes na kosti je dobre balancovana, clovek sa zobudi rano odpocinutejsi.

ester9

je to tak, ze niektori prejdu vdaka tahakom, aj ja poznam taku osobu, ale na to sa vykasli, sustred sa na svoje, vzdy budu aj taki. a s tymi 50 stranami, tiez ma to hned napadlo, desat stran a potom si vyrazit, to by som sa na jednu skusku musela ucit dva roky :-) u mna to bolo zasa opacne, polovicu studia ma nevyhodili ani zo zapoctu, proste z nicoho, ale zato som neskutocne stresovala, vyrevovala, panikarila, cela rodina bola v pozore a museli chodit po spickach, pretoze ma vsetko vyrusovalo... potom som prisla na jednu skusku naucena ako nikdy a... vyhodil ma. bola som totalne zrutena, neprehanam, povedala som si, ze na to nemam a ze odchadzam zo skoly :-). ale ked som sa spamatala, zistila som, ze to na mna zaposobilo opacne, proste som si konecne uvedomila, ze sa to stava. mala som sice aj tak strach, pretoze u nas bolo ludi, o ktorych hovoris, u ktorych nestaci byt nauceni a ktori sa vyzivali pri pohlade na rozklepanych studentov a vyhadzovali nas pre nic za nic, ale bolo to podstatne lepsie. ozvi sa, ked budes ma po tom, zvladnes to, uvidis. a nevsimaj si ostatnych, ako prechadzaju, sustred sa na seba :-)

lea123

no tak ja mam jednu spoluziacku ktora presla od prveho rocnika len na tahakoch, proste vie ako na to, a potom to cloveka zamrzi ze tolko casu nad tym stravi a dostane horsiu znamku ako ten kto podvadza

shobian

aj ja to tak robim,ale iba ked som spokojna so svojim vykonom na skuske :D ked mam okno tak nie... ja mam skor pocit ze prechadzaju ti,co sa poriadne nenaucia,lebo ti maju najvacsie stastie... :(

lea123

dakujem za rady, ale tych naucenych 10 stran by mi nestacilo, keby tak 50 to asi hej.ja som v 5. rocniku a uz som si preskakala zopar skuskovych obdobi ale volakedy som absolutne nestresovala pred skuskami vedela som ze ked sa ucim tak prejdem, lenze potom som natrafila na par takych profesorov pri ktorych to neplatilo ze ked clovek vsetko vie musi prejst. a tak uz to neberiem teraz tak pokojne. mojou motivaciou je ze ked spravim nejaku skusku tak si vzdy kupim nieco pekne na seba, nejaku malickost

flower

no ja by som ti poradila dobre sa odreagovat, nacerpat sily a potom sa pustit do ucenia:) papaj vela ovocia, zeleniny, pi vela vody, chod casto na vzduch sa prevetrat, trosku premrznut a ked sa vratis, uvar si teply cajik a zacni sa ucit:) no a daj si nejaku motivaciu. ked sa naucis prvych 10 stran, vyrazis si s priatelkami von alebo si pojdes kupit nejaku malickost:) a hlavne vsetko s kludom, zadel si cas, aby si sa stihla aj ucit, aj robit nieco co ta bavi. sice vonku nie je zrovna najlepsie pocasie, no existuje tolko cinnosti, ktore nas tesia:) tak drzim palce, aby si to mala cim skor za sebou;)

ester9

asi to neznie velmi povzbudivo, ale to k skuskovemu bohuzial patri. vysku som skoncila v r. 2003, ale ked si spmeniem na skuskove a na tie kvanta ucenia, je mi zle este teraz. uzila som si svoje, ale prezila som to. mne velmi nepomahalo, ked som isla von, pretoze som stale myslela len na ucenie a mala som pocit, ze som sa mala radsej ostat ucit, aby som potom este viac nestresovala, ale neda sa sediet len doma. ja som mala problem hlavne so spankom, pretoze som mala taku "rozucenu" hlavu a nevedela mi vypnut ani v spanku, tak som sa budila a potom som bola unavena. skus si pospat hodinku cez den, neprehanat to s kavou a aj nejake doplnky na pamat a koncentraciu. proste to treba nejako prezit, neviem aku skolu studujes, ale ak sa budes ucit, nakoniec to urobis. moja skola aj sestrina boli narocne, nasedeli sme sa pri knihach mesiace, ona potom robila aj atestaciu a zvladli sme to, neboj, aj ty to nakoniec zvladnes :-))

lea123

ako mne doteraz stacila kava rano a bola som potom celkom svieza (alebo predtym som pila ginko caje) ale tieto dni som uplne hotova od rana do vecera by som spala a to sa absolutne neda sustredit, ovocia mam teraz dost a napr. vcera som bola na dost dobrej prechadzke ale aj tak som dnes znicena

lalali

nezúfajte veď vždy po daždi vyjde slnko..to chce čas..musíme prekonať aj prekážky,pretože bez nich by bol život veľmi ľahký..hlavu hore,držím palčeky