Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

testy na hiv

Príspevok v téme: testy na hiv
katka23

Ahojte všetci, citim sa hrozne uz asi 2 roky. pred štyroma rokmi sa mi stalo ze ma zlakal jeden arab domov a potom ma uz nepustil kym...dala som mu aj gumu ked to uz zacalo ale ked ho vybral uz ho tam nemal. od vtedy sa strasne bojim. chodim uz 4 roky so svojm priatelom ale bojim sa ze mame hiv. aj ked mi uz asi 10 krat brali krv ale nikdy mi nerobili testy na hiv. chcem sa brat, stavat dom ale bojim sa do toho pustat lebo sa bojim ze sme chori. nechcem ist na testy ale bojim sa. uz sa to neda vydrzat. stale na to myslim den aj noc uz 2 roky. Mozno ze si tie priznaky len namyslam , nijaku vaznu chorobu som este nemala, ale staci ze ma boli hrdlo alebo mam herpes uz si myslim ze zomieram. najviac sa bojim o môjho priatela, bola som jeho prva a keby kvoli mne ochorel tak by som to asi nezvladla. je to uzasny clovek. prosim poradte.

denisa

Toto som zazila tiez. Neslo sice o Araba, ale o cloveka, z ktoreho krajiny je najvacsi pocet HIV pozitivnych na svete. Bola som asi 2 mesiace uplne ako v trni, slo o nechraneny pohlavny styk, navyse som ho vobec nepoznala, ani nemala zaujem poznat, ten sex na 1 noc vznikol nahodou. A alkohol tam tiez hral rolu. Priatel sa o tom nikdy nedozvedel, dusila som to v sebe, ale hned ako uplynula inkubacna doba (cca 6mesiacov po styku), vybrala som sa na HIV testy. Dopadli negativne. Rychlo na ne bez, ta zakerna forma AIDSu sa nerozvinie u kazdeho, osobne poznam jednoho cestovatela, ktory je nakazeny HIV uz asi 10 rokov,a zije plnohodnotny zivot, je optimista atd. Ta pravdepodobnost ze si to chytila je fakt velmi mala. Ale viem aky je to pocit. Ono niekedy sa AIDS prejavi az po 4 rokoch, alebo tak. A ma to velmi neprirodzene priznaky, kvasinkova infekcia, skvrny po tvari, a tak. Bud v klude.

poliewoocka

Je to ako chodit okolo horucej kase.Na testy rozhodne chod,vedomy prenos virusu je dokonca trestny.Takisto by ti unikala aj liecba.Drzim palce:)

ivka2

testy ti sprava aj na pockanie, my s priatelom sme boli, ale z ineho dovodu, zobrali mu krv rano o osmej a asi o deviatej alebo pol desiatej uz boli vysledky...

baku

chod na testy.. nech si to zratas akokolvek je lepsie stresovat sa este 3 tyzdne a potom sa ti bud neskutocne ulavi alebo budes vediet to coho sa obavas a budes sa moct podla toho zariadit... dokedy chces cakat, kym nebudes tehotna? chod do toho, chod na konkretne testy.. nemas co stratit, len uchranit..

RNG

Proti virusom su antiviralne prostriedky, spomenute v tomto fore mnohokrat:selen, zinok,vitamin C, aloe vera,probiotika obsahujuce lactobacilus bulgaricus,klasicke: baza, astragalus, echinacea a silne, betulin, befungin, larrea tridentata(chaparal)

moniqa87

katka hlavne chod cim skor na testy, ked si sa trapila 2 roky, tak uz tie 3 tyzdne z vladnes, inak si myslim, ze ti nic nie je a drzim palce

katka23

hnacky som mala len teraz v lete ked som bola na dovolenke v bulharsku. a horucku si nepamatem zeby som mala niekedy. iba pred rokom ked som mala chripku.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

testy na hiv - Fórum - ZDRAVIE.sk