testy na hiv

Príspevok v téme: testy na hiv
katka23

Ahojte všetci, citim sa hrozne uz asi 2 roky. pred štyroma rokmi sa mi stalo ze ma zlakal jeden arab domov a potom ma uz nepustil kym...dala som mu aj gumu ked to uz zacalo ale ked ho vybral uz ho tam nemal. od vtedy sa strasne bojim. chodim uz 4 roky so svojm priatelom ale bojim sa ze mame hiv. aj ked mi uz asi 10 krat brali krv ale nikdy mi nerobili testy na hiv. chcem sa brat, stavat dom ale bojim sa do toho pustat lebo sa bojim ze sme chori. nechcem ist na testy ale bojim sa. uz sa to neda vydrzat. stale na to myslim den aj noc uz 2 roky. Mozno ze si tie priznaky len namyslam , nijaku vaznu chorobu som este nemala, ale staci ze ma boli hrdlo alebo mam herpes uz si myslim ze zomieram. najviac sa bojim o môjho priatela, bola som jeho prva a keby kvoli mne ochorel tak by som to asi nezvladla. je to uzasny clovek. prosim poradte.

katka23

chcem sa este opytat ci nahodou niekto nevie, ked ma uz 2 mesiace stipu oci a mala som aj kvapky a bola so u ocnej a vobec to neprechadza ci to je priznak.

katka23

ďakjem vám všetkym, chcem ist tajne ani to asi nepoviem priatelovi , ale bojim sa ze budem musieť dlho čakať na vysledky. citala som ze az 3 tyzdne, a to by som nezvladla. neviete ci niekde v Ke robia na pockanie? hoci by sa aj platilo.

pentium

a navyse som cital,ze aj ked sa vyspis s niekym hiv pozitivnym nemusis to dostat na 100%,niektori to zevraj nedostanu,tak newiem....

pentium

katka23,katka podla mna by si pred svadbou mala navrhnut snubencovi,aby ste si isli obaja spravit testy,ci ste uplne zdravy podla mna je to vpohode,keby mi to moja snubenica navrhla(myslil do buducna,nemam snubenicu:-DD)navrhni ze xces byt presvedcena ze ste obaja uplne zdravy,pred tym ako splodite dieta,a tvoje obavy sa vytratia,napis mi potom ako to dopadlo,a vela stastia

nellla

Katka nestresuj, choď si dať urobiť testy, navštív svojho obvodného lekára a pokiaľ chceš zachovať svoju intimitu, choď rovno na infekčné. Povedz čo je vo veci, zoberú Ti krv, počkáš na výsledky a uvidíš, že bude všetko ok. Len tam prosím choď, inak sa zblázniš od neistoty. Naber odvahu a choď, kvôli sebe a aj kvôli priateľovi.