SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

ritta221

SWADBA JE PODLA MNA LEN FORMALITA... A ZASE DWAJA LUDIA SI MUSIA SADNUT AJ FYZICKY AJ PSYCHICKY...A CO KE DPO SVADBE CLOWEK ZISTI, ZE TEN DRUHY HO NEWIE FYZICKY USPOKOJIT????

poliewoocka

Skusenost, a ty si chces zenu k sebe priputat?? Maanzelstvo nie je vazenie..a dnes su aj pary, ktore spolu ziju, maju rodinu a nie su zosobaseni..

skusenot

no ja by som so zenou spal jedine po svadbe...lebo sa mi stalo uz parkrat ze som so zenou spal a potom som zistil ze ma len vyuzila :(( kazdy sa uci z vlastnych chyb...ale co uz zivot ide dalej...nech sa deje cokolvek

Tessy

Poviem k tomu asi toľko, že ja osobne by som si nikdy nevzala niekoho s kým som sa nemilovala. Hovorte si čo chcete o tom, že sex sa po čase zlepší, ale nie je to vždy pravda. Dvaja partneri sa musia zhodnúť citovo aj fyzicky a počula som už nejeden príbeh od mojich priateliek, že im to neklape a trápi ich to. A naozaj sa môžete veľmi ľúbiť, ale ak to tam neklape začne to partner hľadať niekde inde. Sex je vo vzťahu dôležitý, a ak si viete lásku prejaviť aj v posteli a dať si aj tam niečo nezabudnuteľné puto medzi vami sa len zosilní. Nepovažujem za hriech milovať sa s niekým, koho ľúbim. Sex medzi ľuďmi, ktorí sa majú radi nemôže byť špinavým, lebo to robia so zámerom dať jeden druhému všetko, čo potrebuje a všetku radosť.

nickofola

podla mna čakať v sexe po svadbu alebo nie,?..kazdého osobný názor no neviem..podla mna to nie je az taký dobrý napad..pretozee ludia sa zamilujuu vezmuu sa..a potom si v tom nebuduu vyhovovať...je lepsiee..ked uz suu rozhodnutí ze to chcú skusiť to aj pred tým..to je môj názor...

poliewoocka

Nejde tu ani tak o princip uzavretia manzelstva, to je len formalita. Ide tu o to, ze chcete byt len s jednym partnerom na ktorom vam najviac zalezi a viete, ze nechcete byt s nikym inym, nikoho tak nemilujete a s nikym by ste neboli stastnejsi...

zero3

Vidis simona.sk, tak je to aj v manzelstve, presne o tom.Ty si pisala, ze ste si nerozumeli v tej oblasti a teraz je to uz fajn.Myslis si , ze ak sa dvaja, ktori zoberu a nemali ziadnych partnerov pred svadbou budu koli tomu rozchadzat?Zacnu si spolu rozumiet a bude im to klapat a budu mat krasne zazitky a hlavne si budu verit.Rozchadzat sa koli sexu sa mi zda ubohe a to svedci o nevyzretosti dvoch osob, aby sa koli tomu rozchadzali alebo rozviedli.Sex nieje vsetko a kto chce stavat prave na tomto, tak sa sklame a velmi.Potom nech sa radsej ani nezeni.Ako potom chcete ostat verni, ak manzelka koli tehotenstvu nebude moct mat sex...to pobezite za nejakou priatelkou utesitelkou?Uceniu zdrziavat sa a ovladat budete v zivote vela raz potrebovat a treba sa to ucit cistotou vztahu.A este jedna vec, ak nepoznam nikoho ineho, tak nebudem porovnavat, lebo nebudem mat s kym.Ako by ste sa citili, ak by vam vas manzel alebo manzelka v nejakej chvili povedal, ze to mohlo byt akj lepsie, lebo to zazil s inou?Neprajem nikomu.Ja osobne si radsej najdem niekoho, kto zmysla rovnako a viem, ze si budeme jeden druhemu patrit a budeme si verit a nic nas len tak nerozdeli.Vsetko ma nejaky nasledok, ak mas vela partnerov, vzdy budes nieco hladat na tom druhom , co ti vyhovovalo na predoslom a tak stale dookola a nikdy nebude pokoj, vzdy tam bude ten, ze toto by sa dalo tak a ten druhy nebude vediet abo moct potom nebude sam sebou.

fero_mrkva

zaujimave nazory. ale este nikto sa tu nepozastavil nad tym ze ak striedam partnerov ci uz pred alebo po svadbe tak riskujem choroby a dost vazne ( niektore neliecitelne). Takze ja si myslim ze manzelstvo aspon trochu zabezpeci ze budem s jednou partnerkou na velmi dlhu dobu a ze si budeme verni (aj ked to nie je 100%)

simona.sk

viete co, ja som krestanka ale za toto nestojim, mat sex az po svadbe.. proste co ak po svadbe to nebude v sexualnom zivote klapat a potom sa mam koli tomu rozviest, alebo sa mam trapit ze nieje sex uzasny... to urcite nie..ja ked som zacala spat s priatelom vobec nam to neklapalo... par krat som si koli tomu aj poplakala,ale teraz po 3/4 roku sa to zacalo menit..sex je iny ako byval...ale viete co sa mi stalo, mala som cez prazdniny 18 a jeho rodicia mi gratulovali (oni su strasne nabozny) a ako na zaver,ceresnicku na torte, som zazila taky trapas, ze mi je z toho doteraz zle..mi povedali, ze dufaju, ze spolu nespavame... takze asi tak..my to len pekne tajime a som velmi stastna ze sa mozem s priatelom milovat...a ze nam to klape... ved ktori mladi vydrzia sa nemilovat az do svadby..a co ak sa nikdy nezoberu... to maju akoze co... ?? ja proste som proti tomu a najlepsie je, nech sa kazdy stara o seba a nie aby sa rodicia starali do toho, ci ich dospele deti spolu sexuju alebo nie..je to ich zivot