SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

answer

Ja si myslím, že čakať na sex po svadbe nie je zlé, hoci ja som ho už mala, ale vydatá ešte nie som. Je pravda, že niekedy si partneri nemusia v sexuálnej oblasti rozumieť a keď to zistia až po svadbe, tak to neveští dobrý koniec. Smutné je však to, že mnohokrát v predmanželskom sexe dochádza k sklamaniam, niekto chce druhého len využiť a keď to dostane, tak sa na neho vykašle.

zero3

A pozdravujem lailu, je vidno, ze ma vo veci jasno a stoji si za svojim nazorom.Aj mna mnohi presviedcali o zlom uvazovani a nakoniec, je super, ze som trval na svojom a posmechy ostatnych su mi takpovediac ukradnute.Drzim palce

zero3

Ak sa pytas ci je to hriech, to zavisi, podla coho sa riadis, pre krestanov je to hriech.Ak nie, tak sa riad podla svedomia.Vzdy budu za a aj proti v nazoroch a je nehodne urazat abo presviedcat inych o opaku, ako si to vo vlastnom zivote zariadis...
este k nazoru uglaj-bega..neurazaj krestanov, ze su tupci, lebo si to uz vsetci myslia o tebe a radsej sa nerozmnozuj ty....

monicka2509

u mna je uz neskoro,ja som uz sex mala a nie som vydata a neviem si predstavit mat sex po svadbe akoze fakt neviem.to sa da?ja by som to nevydrzala lezat vedla priatela a nic,ved to je tak uzasne milovat sa spolu,neviem kazdy mame na to iny nazor

uglaj-beg

Žasnem nad nekonečnou tuposťou tu prispievajúcich kresťanských tupcov. Riešiť v dnešnej dobe túto otázku je nenormálne. Ale možno by bolo riešením, keby kresťania úplne prestali kefovať. Aspoň by sa prestali množiť a tento štát by sa konečne posunul dobredu.

anka

nechapem sex po svadbe..nechcem brat niekomu jeho nazor alebo tu presviedcat,ze moje su spravne,len si myslim,ze to ci je niekto veriaci alebo nie nema so sexom absolutne nic spolocne..ja verim v boha,ale myslim si,ze jeho do mojho sexualneho zivota nic nie je,ak to takto mozem povedat..podla mna ak sa dvaja ludia naozaj miluju a uz dlhsiu dobu spolu chodia je to uplne normalne.ved kolko parov sa dnes berie aj po vyse 5 rocnom chodeni..keby mali tak dlho vydrzat bez sexu bolo by to podla mna neprirodzene a obidvaja by sa len trapili..a potom po svadbe by prislo na to,ze hmm sex je fajn s mojim partnerom,ale ake je to asi s inymi?pretoze zvedavost je prirodzena a v kazdom zacne po case hlodat cervicek pochybnosti ci toto je to prave..a ked nema s cim porovnavat z minulosti,je podla mna velka sanca,ze tej zvedavosti podlahne pocas manzelstva

jenny6

Pred alebo po, hlavne aby to bolo z lasky. Ja osobne si mylsim, ze ak sa nasli dvaja ludia ktori sa uprimne miluju, doveruju si a citia ze ich vztah ma nejaku buducnost, tak tym najkrajsim prejavom lasky je prave milovanie. Niet predsa krajsi pocit ako ked lezis v posteli a pozeras sa na cloveka kotreho nekonecne milujes a vies ze je len a len tvoj. Ale zase sex pred svadbou, kazdy druhy den s inou, to je zase trosku proti zdravemu rozumu. Takze asi tak..:)

vecernica

takuto otazku moze polozit len veriaci-hriech to je pre katolikov, pre arabov je to tak ze chlap moze a zena musi byt panna, pre zidov obaja mozu pred svadbou.Ja som Nikde v prikazaniach ak si veriaci necitala o tom ze to je hriech a prikazanie smilstvo je podla historikov odkaz na prostituciu a nie na predmanzelsky sex. AK veris v cirkevne buly a papezove koncily tak musis byt panic tak ako to hlasa cirkev,,hehehehehehhehe tak sa modli,posti a spovedaj...hahahha urcite.Snad si poloz otazku ci veris v Boha alebo v cirkevne ustanovenia.Pisem pre to o viere,lebo len krestania maju tento problem u normalnych ludi je to otazka lasky, alebo chuti po poznani.AK ste veriaci a aj ona urcite az po manzelstve :} naco vesat fararovy v spovedelnici na nos temy o sexe.....raz jeden onanoval v spovedelnici ked som mu to vravela.......

sedmikraska

mne to teda zbytocne nepride, tu si mozem precitat nazory inych ludi. Niektori ludia sa tu aspon mozno dozvedeli novinku, ze kazdy nie je rovnaky v sexe