SEX PRED ALEBO PO SVADBE - VAS POSTOJ !

laila

Volumka: tým, že by som mala pred ním aspoň jedného sexuálneho partnera by sa riziko, že sa rozídeme, resp. rozvedieme znížilo?

Volumka

laila, vieš to je také, je pekné, že si nechávaš panenstvo pre niekoho, kto si to zaslúži, ale ako môžeš vedieť, že sa po čase nerozídete, alebo nerozvediete?... vieš to je také diskutabilné... Ja som si tiež o tom svojom myslela, že je ten pravý a nakoniec sme sa rozišli a teraz mám druhého partnera, s ktorým sme už pomaly 2 roky, ale už si nedovolím povedať, že je ten pravý na celý život. Len v to vnútri srdca dúfam...

laila

Pravdupovediac, čakala som, kým tu s tým niekto vyrukuje:-)))Takže:
1. Nie je povedané: "množte sa", ale: "milujte sa a množte sa"
2. Hovorí vám niečo metóda plodných a neplodných dni? Je to forma antikoncepcie, voči ktorej ani cirkev nič nenamieta;-)
3. Nikde som nepovedala, že som dokonalá, úžasná katolíčka, ja si tiež uvedomujem svoje chyby a je ich dosť:-(
4. Za čas, ktorý sme spolu a ako ste poznamenali, nie krátky, som si jeho hygienické návyky už všimla, takže je minimálna šanca, že by človek, ktorý dosť intenzívne dodržiava všetky hygienické návyky by bol nejaký humusá;-) A okrem toho, vziať si niekoho za manžela len kvôli tomu, že s ním dosiahnem orgazmu... hm, to je dosť povrchné, nemyslíš? To sa mám najskôr vyspať s polovicou futbalového mužstva, aby som zistila, ktorý ma dokáže priviesť k najúžasnejšiemu orgazmu? Keď si tu prečítaš niektoré príspevky, mnohé ženy, aj tie, ktoré mali viacero partnerov, dosiahli orgazmus až po rokoch, ale až po pôrode...

rozkosnica

Oooch, laila, byt na tvojom mieste tak tomu frajerovi siahnem do gati a poriadne mu ho vyfajcim, ja by som teda nevydrzala. Hm, ale nevies, ake ma on navyky, co ked zistis, ze ti tam dolu nevonia? Ze sa po sexe neumyva, jemu sa nebudu pacit tvoje velke pysky. Co ked s nim v zivote nebudes mat orgazmus? Poviem ti, niet nad skuseneho chlapa. ten ti da taky orgazmus, ze az. A pravda tu bola povedana, pravi katolici sulozia bez antikoncepcie a dieta je vitane. Ziadna jebacka koli uzitiu si. Tak si katolicka, ci len pokrytecka husicka? Mas 24 rokov a toto je tvoj druhy frajer, o chlapoch toho vela nevies...Ved si ku ziadnemu ani neprichuchlaaaaaaa

otecpan

No katolici by to nemali robit pre rozkos, nie? Len ked chcu deti a nemali by pouzivat ani antikoncepciu. Takze vy si to pekne po katolicky (manzelsky) budete rozdavat xkrat denne, ale hovorit si, ze je to dovolene teraz, ked sme manzelia?:))Ani oral mu nedas?:) Aj to je zvratene v katolickom ponimani, ci nie?:)

laila

Prečo by sme sa mali milovať len keď budeme chcieť počať dieťa? To hádam nie:-))))
Nemyslim, ze clovek, ktory ma sex s tym nepravym a pravy pride az potom, je zly a len kvôli tomuto pôjde do pekla.
A máš pravdu, nikto nevie čo bude o 20 rokov, ale to že nejdeme do manželstva so sexuálnymi skúsenosťami riziko že sa "niečo stane" nijako nezväčšuje:-)

otecpan

No ved ja ti len zelam vsetko dobre, samozrejme. A zijes s priatelom, ci s nim len chodis? Lebo jeden rok spoluzitia je asi tak dva-tri roky chodenia:-) Nepisem o pobluzneni, ale stat sa moze hocico, nikto nevie, co bude o 20 rokov. A potom sa budete milovat len vtedy, ked budete chciet mat deti? Ja si necisto nepripadam, aj ked mam za sebou sex. skusenosti a s manzelom mame perfis vztah. Nemyslim, ze clovek, ktory ma sex s tym nepravym a pravy pride az potom, je zly a ma ist do pekla. Ty ano? A ten tvoj prvy priatel sa nezachoval pekne, ked vyvijal na teba natlak, tiez sa mi stalo nieco podobne s uplne prvym frajerom, nikdy som sa s nim nevyspala a rozisla som sa s nim, pre mna panenstvo tiez vela znamenalo, ale nie preto, ze mi niekto napchal kaleraby do hlavy, ze som to niekde vycitala, ale preto, lebo si vazim svoje telo.

laila

otecpan: Prečo by to malo byť nenormálne? Obaja sme katolíci a snažíme sa nimi byť nielen na papieri... ak sa raz vezmeme, čo bude najskôr tak o rok - dva, tak to vtedy budeme spolu už štyri roky, myslím, že za ten čas človeka už spoznáš. A čo sa týka tej svadby, tak pre nás je to veľmi dôležitý krok, ktorý je nezvratný, takže do manželstva vstupujeme ako ľudia, ktorí to berú vážne a navždy. Viem, že sa stáva všeličo, ale ak štyri roky funguješ s človekom ktorý ťa miluje ako osobnosť a sex s tým nemá nič spoločné a rozhodne si ťa vziať za manželku, tak to má asi dobre premyslené a cíti to tak, preto je šanca na nejaké chvíľkové poblúznenie dosť malá.

ratafak

aha, ok, tak vlastne z toho vyplyva, ze kazdy tomu priklada inu hodnotu. A ak sa vam to zda ok, ze budete mat sex az po svadbe, tak preco nie. nikto vas odsudzovat nebude a ani ja nie.