20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(

Príspevok v téme: 20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(
fata

Uz neviem co mam robit....kedysi som bola v paradnej parte mali sme akciu za akciou proste bolo super...aale teraz uz nemam nikoho s kym by som sla vonku pokecala a ani len sms napisala:(....snazila som sa presvedcit samu seba ze mi to nevadi....ale ked to trva uz tak dlho a ja nerobim nic ine len vecer co vecer sedim doma na rity este k tomu s fotrovcami.V tom horsom pripade ma este aj chyti depka ze dokonca piatok vecer su oni so svojimi znamymi a ja sama doma sedim taak sa mi to uz nedari....:(ja neviem co je to so mnou.Bola som za kazdu srandu.Vystrajala som ako sialena cele dni som sa smiala a zabavala....a teraz nic ako je rok dlhy:( ja neviem ako sa z toho dostat...vie mi niekto poradit???Alebo ma aspon podporit trosicku??....dakujem

samotarka

ahoj, ja tiez 20 rokov, ale nikdy som nebola typ, co chodil zit ani velmi spolocenska, nikdy som nemala vela kamosov..zozaciatku mi to dako nevadilo, ale casom mi to tiez zacalo liezt nanervy,ze nie som niekde vonku s kamosmi ako ostatni, ze furt trcim doma...akurat dobra depka z toho bola...male zlepsenie bolo na zaciatku VS, nove znamosti, clovek moze zacat odznova... ale momentalne mam z toho zase dost blby pocit...zase ta stara depka ... neboj, nie si sama, co ma podobny problem