Ako sa najrychlejsie zbavit nadchy?

simusaaaaas

Pomooov..je leto a ja som chora, v lete som tušim ešte nikdy neochorela..som doma už 4. deň a liečim sa..no moje telo to nerešpektuje... prve dva dni ma strašne bolelo hrdlo, tak som začala kloktať repikom a šalviou, pomohlo mi to, ako vždy, hrdlo ma už neboli..teraz ma ale začína škriabať..mam anticol, ten extra silny, nepoznam nič lepšie ako prvú pomoc..kupila som si homeopatikum paragripe, ktorý som už dobrala ale pomohol len trocha..
Teraz ma draždi hrdlo, mam upchatý nos, raz jednu dierku, raz druhu..boli ma hlava..je skoro 12 hodin, je mi horuco, boli ma hlava, rozculuje ma ten upchatý nos a nemôžem zaspat...
Myslela som že to prejde samo,že nepotrebujem nič viac..ale asi som sa mýlila..mzajtra si chcem kupit sprej do nosa Aspecton a nejaký sirup..čo vravite na Müllerove situpy ??? Alebo Dr.Weiss???
Nie žeby som sa sťažovala, ale...chcem byt už zdravaaaa

Karolina Vesela

Mne na nádchu veľmi pomáhajú inhalácie - slaná vody alebo pár kvapiek eukalyptového oleja. Večer si dám horúci kúpeľ, zaľahnem do postele a o pár dní som ako rybička

mpisko5993

Mne na nádchu pomáha voda a sol a naposledy som v lekárni narazil na Delmar sprej ... je modrý a zelený. Skúsil som oba ale lepšie mi zaberá ten zelený

BarboraS

Morská voda na prečistenie nosa je super ale najlepšia je Physiomer. Nie je to len roztok ale 100% morská voda, možete ju užívať dlhodobo a majú variant aj pre bábatká www.physiomer.sk