Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

holiace strojceky pre zeny

Príspevok v téme: holiace strojceky pre zeny
majka_

mam jednu otazku. aky mate nazor na holiace strojceky pre zeny? nie tie jednorazove... ale tie, ktore sa daju pouzivat viackrat (tak ako muzi pouzivaju holiace strojceky). myslim. ze existuje taka znacka strojcekov Veet a este neviem ake. uz viackrat som rozmyslala, ze si jeden kupim. stoji sice 300 sk, ale ked si pomyslim, ze ked si kupim kvalitne jednorazove strojceky za 100 sk (5 ks), tak sa mi oplati kupit ten za 300 sk. co si o tom myslite? su tie strojceky drahsie lepsie a kvalitnejsie? alebo su o nicom?

shobian

hej to aj mna boli,zatial. potom to casom prestane,ze vraj,ale s tou druhou holiacou hlavicou to ide ovela lepsie ako rucne so ziletkou,takze odporucam. mna najma motivuje ze epilacia vydrzi dlhsie a nemusim na internate pri kope ludi saskovat so ziletkami v sprche

majka_

ja som praveze pouzila asi 1x alebo 2x epilator, ale mna to vytrhavanie chlpkov strasne bolelo... a teraz, ked si holim nohy alebo intimne miesta, tak chlpky su potom "tvrdsie" a viac viditelne.

kiki

ja som zacala pouzivat epilator a je tam aj vymenna hlavica na obycajne holenie. predtym som tiez pouzivala ziletky,ale je to neprakticke,stale dokupovat,a aj riziko ze sa porezes,takisto chalanovi to vadilo,vyzerala som ako chlap,ale strojcek je elegantnejsi tak mu to uz nevadi :DDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

holiace strojceky pre zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk