Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ČIERNE BOTKY NA TVÁRI

Príspevok v téme: ČIERNE BOTKY NA TVÁRI
hylatko

čaute..na nose,na lícach a v miestach medzi obočím mám čierne botky..začínajú mi liesť na nervi..chcela by som sa ich zbaviť no neviem ako...nemohli by ste mi troška poradiť?radśej by som skúsila nejake prirodné veci..lebo už dávno viem źe by som si mala tvár každodenne čistiť,no ale mám pocit že to nepomáha...vopred dakujem za radu...rady mi prosiim vás píšte na tento email:annettka@azet.sk...

jaaaaaaaaa

a ked ma niekto cierne bodka ale citlivejsiu zmiesu pokozku ktora sa trocvhu supe? co je na to dobre namiesto tych kyselin a takych vyrobkov co vysusuju plet?

franzo

Kua jake matickarske recepty to tuna davate... Nevravim ze to nefunguje ale pride mi to trochu zlozite. Co tak skusit skinoren? On totiz zlupava vrchnu vrstvu koze, tym padom otvori tieto zanesene pory a potom ich mozes cistit. Jediny problem je v tom ze je len na predpis

poliewoocka

Cierne bodky vznikaju oxidaciou kozneho mazu nahromadeneho v poroch.Su charakteristicke pre vsetky typy akne od juvenilis(vulgaris),comedonica a papulopustulosa.Skus pripravky s kyselinou salicylovou,ktora cisti a uzatvara pory.Peeling-v obchodoch je ich mnoho,rusky recept-vyskusaj vychladnutu kavovu usadeninu.Obcas(hlavne v dnoch kozorozca a panny)navstiv kozmeticku na hlbkove cistenie.Aby si predisla upchatym porom,na noc si natieraj na tvar olivovy,jojobovy alebo avokadovy olej.Tie nehydrogenizuju v poroch a postaraju sa o vyzivu pokozky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ČIERNE BOTKY NA TVÁRI - Fórum - ZDRAVIE.sk