Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odmietanie partnera

Príspevok v téme: Odmietanie partnera
d ano

Partnerka po roku prestala mat chut na milovanie a ja sa s tym nedokazem vyrovnat.Dovtedy som si myslel,ze nie je nic krajsie,ako sex s nou.Dost sme sa o tom rozpravali,ale ona tvrdi,ze mam byt trpezlivy.Nedokazem sa milovat s pocitom,ze to chcem len ja,tym padom mam problem s erekciou a este viac ma to frustruje.Uz mi to aj vytkla,ale ona mi nedokaze dat ani vasnivy bozk,aby ma vzrusila.Predtym so sa dokazal milovat aj viac-krat za den.Mam pred 40-kou a partnerku velmi lubim,ale dalej uz nevladzem.Podelte sa so mnou o skusenosti.Dakujem.

shobian

mna odradzalo to ked sa partner stale o to snazil,mala som dojem ze mu uz ide len o to. stale ked bola prilezitost,chcel to. pomohlo ked namiesto snazenia spravil nieco romanticke,napr. len sa tak objimat alebo drzat za ruky

veronikabj

mne sa stalo to iste ale moj dovod je iny. po prvom tehotenstve som skoro otehotnela po druhy krat a to vo mne vyvolalo nechut na sex. A co pomohlo? nemam vzdy chut ako to ma byt ale snazim sa ju ziskat ked ma partner zvadza a ona sa stale viac a viac stupnuje. Je dolezite aby si ukazal partnerke ze ti na nej vzdy zalezi aj keby sa stalo co kolvek. skus ju vziat na romanticke miesta napr. kde ste spolu zacinali a snad sa vzpamäta

baku

a vies ty vobec preco to tak je? preco nema chut? nenapisal si a pytas rady, tak asi nie.. ale potom nerozumiem preco to neriesite.. to je to najhorsie co vo vztahu moze byt.. ked sa dvaja prestanu rozpravat.. nememu predsa ani vlastna mater nerozumie.. vysvetli jej ako ti na nej zalezi a ako ta to trapi, ze nevies co sa deje, ci jej na tebe nieco vadi abo ci si jej dako ublizil.. nech to zo seba dostane von..

nellla

Určite sa jej nevnucuj, tým si ju ešte viac oddiališ. Skús ju chápať. Možno prežíva niečo, s čím sa Ti nevládze priznať. Je ťažké čakať, no v tejto situácii je to asi to najrozumnejšie. Skús jej napísať list, ak Ťa nechce vypočuť, nech si to aspoň prečíta. Možno Vám to uľahčí komunikáciu. A možno Ti odpíše. Tiež som prežívala podobný problém. Odmietala som partnera. Zo začiatku všetko super, potom úpadok. Dôvod? Lekár mi oznámil, že nemôžem otehotnieť, resp., že sa mi to podarí len za pomoci liekov a hormonálnej stimulácie. Ako žena som sa zrazu cítila prázdna. A sex- to bolo to posledné, čo by ma dokázalo nadchnúť. Tak skús popozerať okolo seba, možno objavíš čo ju trápi, možno Ti to sama povie... V každom prípade držím palce a verím, že situáciu spoločne zvládnete. Už len to- že Ťa to trápi, svedčí o tom, že to myslíš skutočne vážne.

d ano

Ona je ten typ,ze nema rada lichotky,ani nejake laskanie a ja ano.Chce len sex a dost.Mne to nevadilo a ta jej dominantnost mi vyhovovala lebo vzdy ked si zaziadala,mala to.Len teraz uz neziada,ziadam ja a uz ma to nebavi.Nechcem ju stratit a som ochtny urobit vela.

pralinka

ja som mala ten isty problem, ze som odmietala priatela...tiez som sa vyhovarala na to ze som unavena, ze ma byt trpezlivy a podobne...ale bol v tom hlbsi problem...dnes sme uz rozideny...po case som akosi zistila ze ho uz nelubim, ale bolo to aj v tom ze sme mali chvilu vztah na dialku a ja som mu nedoverovala tak ako predtym, city ochladli. Ja si myslim ze by si mal byt trpezlivy ale nie tym sposobom ze budes pasivne cakat kym ona dostane chut, ale proste musis len skusat a skusat, prekvapovat ju, navodzovat prijemnu atmosferu, starat sa o nu, aby sa citila sexi. zena ked sa citi byt sexi a fakt neodolatelne tak ma vzdy chut na sex. A nenechaj si vziat dominantnost, lebo ked zisti ze s tebou moze manipulovat bude to len horsie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odmietanie partnera - Fórum - ZDRAVIE.sk