Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

radca

No polopate je to asi tolko, ze telo si zacne vyrabat protilatky proti enzymu , ktory zodpoveda za vyrobu energie v peceni. Pricina sa nepozna, ale moze ist o otravu cudzimi latkami. V ziadnom pripade nepite alkohol. Mali by ste zvysit prisun vitaminu D a vapniku.

dr.jajbolí

Aj tak nerozumiem, je to nejaké vyšetrenie, choroba, alebo čo? Nuž a po ang. neviem, len nemecky, rusky a maďarsky

[zruseny12]

ale ked si mala malo vapnika a horcika tak to tiez moze byt pricina preco,ta bolia svaly...a ta AMA to je co-presne, lebo toto je len skratka,nie?

joni

ja som na to psycho musela ist v ramci kompletnych vysetreni v nemocnici, ale nic vazne nenasli
ja uz neviem, uz nechce doktorov ani vidiet, ale na druhej strane ako mam zit a chodit do prace??
jedna znama (inak reumatologicka) ma dost tlaci dat este raz podrobne vysetrit to AMA lebo to by vraj mohla byt cesta, mohlo by ist o ochorenie pecene a pecen sposobuje unavu, bolesti v nohach atd... no len sa neviem ohladne AMA nikde nic dopatrat