Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Popáleniny

damian

Preto ja stale odporucam domaci med. A botulinum toxine je, zda sa mi v kazdom mede v malom mnozstve a je nebezpecny len pre novorodencov a len pre traviacu sustavu, lebo traviaca sustava novorodenca nie je este pripravena botulinum toxine stravit, ten sa rozmnozi a vznika botulinizmus. Preto deti do 1 roka nesmu jest med.

sasam.

Ak chceš napíš mi na e-mail,poznám účinné produkty na popáleniny, dokonca krém po ktorom nezostávajú jazvy. Nedostať ich bežne kúpiť, ale dajú sa objednať.

RNG

Spominal som cukor s kokosovym olejom a par kvapiek GSE ako rychly hojic ran akehokolvek druhu.
Med je zialbohu velmi rozdielny z rozdielnych zdrojov a moze byt aj zamoreny a toxicky(zname su pripady botulotoxinu v mede a silne alergie na med, ved obsahuje tisice latok v roznych pomeroch, podla zdroju medu)

damian

V prirodnej medicine sa tisice rokov pouzival na popaleniny domaci med - protizapalove, antibakterialne ucinky a teda zabranuje tvoreniu jaziev. Pouziva sa aj na pooperacne rany, aby neostavali jazvy.

poliewoocka

Ano mozem potvrdit,maminka si raz obarila ruku tlakovym hrncom a krasne sa jej to-a hlavne rychlo-zahojilo.Neostalo jej nic,ani fliacik.

neva

manzel mal hrozne vyzerajúcu popáleninu na ruke, kúpila som mu krém dermazulen www.lekarna-online.com pretože nechcel s tým navštiviť lekara. Tiež kolegyna, ktorá mala obarenú ruku používala tento krém, a krásne sa to obom zahojilo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Popáleniny - Fórum - ZDRAVIE.sk